Дизайн інтер'єру дворівневої квартири

Ви вже уявляли собі початок нового ремонту в своїй дворівневій квартирі?

Для нас - це завжди історії і розмови з клієнтами, які закохані в свої ідеї і хочуть реалізувати їх найкращим чином.


- Мій чоловік, при покупці квартири, жартував, що це котедж в місті. Так і є. Площа дозволила отримати всі приміщення, які я хотіла розмістити. І, крім окремих дитячих кімнат і спальні на верхньому рівні, залишити куточок для душі і творчості у вигляді майстерні. Адже ми зробимо все це, правда? - запитує Настя, наша клієнтка.

- Звичайно! Давайте разом уявимо вашу майбутню квартиру: велику, простору і максимально комфортну - відповідаємо ми.

І далі, робота над проектом ... Динамічна, цікава і завжди різна - адже кожен проект унікальний і наділений особливою енергією.


Дизайн інтер'єру пентхауса

Що ж таке дворівнева квартира і чим вона відрізняється від стандартних апартаментів?

Дворівнева квартира - це бажання отримати абсолютну свободу в межах шумного мегаполісу. Планування і площа дозволяє реалізовувати найсміливіші ідеї, виходити за рамки стандартів і створювати функціональний простір, який максимально відображає потреби господарів.

«Подача» такої квартири може бути різною, від багатоярусного житла з невеликою площею, до величезного пентхауса, що підноситься над гучної столицею. Дуже часто забудовник продає дворівневу квартиру, як пентхаус - верхній поверх житлового будинку, з розширеними можливостями, яких немає у мешканців нижче.

Чим такий хороший пентхаус? Наприклад, встановити живий камін ви зможете, тільки перебуваючи на верхньому поверсі. А ще - панорамні вікна з гарними видами і іноді вихід на терасу.

У «Artichok Design» ми прагнемо повністю розкрити потенціал кожного квадратного метра квартири, грамотно розділити простір на зони і перетворити житло на справжній «оазис» гармонії і спокою.

Дизайн інтер'єру пентхауса

Переваги дворівневої квартири

Головна особливість 2-х рівневих апартаментів полягає в можливості ізолювання просторів: верхнього і нижнього ярусу. Таке рішення дозволяє чітко розмежувати зони особистого використання і кімнати для гостей, що особливо важливо для великих сімей, де приватність - це обов'язкова умова.

Розробляючи проекти для дворівневих квартир ми завжди враховуємо особливості і побажання господарів. Детально продумуємо розміщення кімнат і сходів, забезпечуючи безпечний доступ до необхідних зон для кожного мешканця квартири.

Багаторівневі квартири поєднують в собі зручність і комфорт, які так необхідні сучасній людині, і пропонують власникам ряд беззаперечних переваг:

 • функціональний простір, де може з комфортом розміститься велика сім'я;
 • житло площею, яка рівна заміського будинку, розташоване при цьому в центрі міста з розвиненою інфраструктурою;
 • можливість реалізації практично будь-якого дизайн-проекту, що відображає всі побажання господарів;
 • шикарний вид з вікон, власний вихід на дах і тераса (для пентхауса).

У «Artichok Design» ми вміємо грамотно «огранювати» всі ці переваги, створювати дизайн інтер'єру, який стає гармонійним доповненням характеру і стилю життя господарів.

Особливості дизайну та планування

На відміну від звичайних квартир, дворівневі апартаменти вимагають ще більшої уваги з точки зору планування та функціональних рішень. Складаючи нову концепцію житла, важливо врахувати розташування кімнат, передбачити наявність функціональних зон, вибрати центральний елемент простору - сходи. Іноді їх необхідно виділити, іноді, навпаки, приховати. Часто отвір, який залишає забудовник в міжповерховому перекритті, знаходиться в самому невдалому місці, і якщо залишити все так, як є, псується планування і погіршуються можливості відразу двох рівнів.

В цьому і полягає первинне завдання наших фахівців - створити такий проект, який буде максимально «підлаштований» під стиль життя власників. Відповідати стандартам безпеки і уособлювати простір «для життя»: затишний, простий і гармонічний.

Важливий атрибут – сходи

Дизайн інтер'єру пентхауса

Складання дизайн-проекту для квартири з двох рівнів для нас - це завжди захоплюючий досвід. Особливу складність і, одночасно, інтерес, викликають сходи (робота над розташуванням, сходовий марш, дизайн сходів і т.д.). Вони займають значну частину простору і повинні бути оформлені таким чином, щоб мінімізувати ці «втрати» площі.

Важливо врахувати кожну деталь: ширину і висоту сходинки, особливості обробки і, звичайно, сам вид сходів:

 • гвинтові - конструкція розташовується «по спіралі», дозволяє економити простір і відмінно доповнює стилі арт-деко, лофт і модерн. Вони красиві, витончені, легкі, але незручні в плані занесення габаритних предметів
 • маршові - класичний, найзручніший варіант виконання сходів, що займає значну площу. Саме тому такі сходи використовуються для квартир зі значною квадратурою, де достатньо місця для розміщення великих сходів;
 • металеві сходи з болтовими з'єднаннями - сучасне і просте рішення, сходинки кріпляться до поручнів. Ергономічна конструкція займає мінімум місця, при цьому виглядає ефектно і мінімалістично. Якщо за основу взято хромований матеріал і скляне огородження, такі сходи ідеально вписуються в стиль хай-тек;
 • консольні - конструкція нібито «ширяє» в повітрі завдяки відсутності видимих опор. Технічно вона монтується так: каркас з арматури заливається бетоном, і облицьовується будь-яким матеріалом.

Ефектним варіантом оформлення та освітлення сходів може стати «друге світло» - простір над сходовим маршем, який є справжньою «фішкою» дворівневої квартири. Для нас - це місце справжньої дизайнерської творчості, над реалізацією якого спочатку «ламаєш голову», а потім пишаєшся складним, але стильним рішенням.

Вибір сходів обумовлений рядом факторів: стилем оформлення квартири, можливостями площі і особливостями мешканців. Ми завжди враховуємо ці параметри і вибудовуємо ідеальний дизайн інтер'єру навколо сходів, які відмінно «вписуються» в заявлені вимоги.

Планування

Практично всі проекти для двоповерхових квартир припускають поділ площі на громадську і приватну. Важливо при цьому розкрити потенціал кожного квадратного метра, використовувати нераціонально розташовані ділянки і виділити зони для відпочинку, побутових завдань, усамітнення і прийому гостей. В залежності від побажань господарів, ми пропонуємо різні варіанти розміщення кімнат.

Приклад розподілу простору:

 • перший поверх - громадська зона (хол, гардероб; вітальня, їдальня і кухня; санвузол; майстерня / бібліотека / гостьова спальня або кабінет; зона для розваг);
 • другий поверх - приватна зона (спальня господарів; дитячі; санвузли; тераса / зимовий сад).

Ми працюємо з різними «вихідними даними» і завжди пропонуємо своїм клієнтам кілька варіантів планувальних рішень. Це дозволяє визначити найбільш підходящу концепцію і перетворити порожній простір в комфортне житло «з характером».

Дизайн інтер'єру

Оформлення приміщень залежить тільки від побажання господарів. Що це буде: помпезний арт-деко або волелюбний лофт - вирішувати вам. Ми ж запропонуємо ідеальну інтерпретацію вашої ідеї, надамо їй стилістичне спрямування, зробимо дизайн корисним з точки зору функціональності та ергономіки.

Важливі нюанси дизайну інтер'єру дворівневої квартири:

Едність стилю. Тільки коли кожна деталь інтер'єру «дихає» однією ідеєю, дизайн виглядає гармонійним і естетично привабливим. Помітити розрізненість напрямків «неозброєним» оком на етапі підбору матеріалів неможливо. Проблеми з'являються вже після ремонту - «паззл» не складається. Саме тому важливою є допомога професійних дизайнерів, які відразу ж «зберуть» по частинам модель вашої ідеальної квартири.

Актуальність. Створити просто модний дизайн недостатньо. Необхідно оформити квартиру так, щоб дизайн був актуальний і в майбутньому. Для цього важливо підбирати меблі, оздоблювальні матеріали, колірну гамму і текстуру «поза часом», ставлячи їх на чолі концепції.

Освітлення. За допомогою світла можна розділити простір на зони, зробити акценти і візуально збільшити приміщення. Освітлювальні прилади вибираються відповідно до дизайн-проекту і завжди доповнюють загальну концепцію квартири.

Дизайн інтер'єру дворівневої квартири від «Artichok Design»

Ми любимо свою роботу і прагнемо передати цю любов нашим проектам. Кожна квартира для нас - це особливе місце, де будь-яка деталь має значення. Саме тому наші клієнти завжди отримують саме той результат, на який розраховують.

Як відбувається робота над проектом:

 • обговорення - ви розповідаєте нам про свої побажання, бюджет і часові рамки, якщо вони є;
 • виїзд на об'єкт і проведення замірів - ми оглядаємо квартиру особисто, виявляємо сильні та слабкі сторони простору, оцінюємо можливості квартири;
 • розробка планувальних рішень і колаж - дизайнер створює кілька колажів, кожен з яких демонструє колірну гамму, обробки, деталі та ідеї. На основі затвердженого планування і колажу, ми переходимо до візуалізації;
 • візуалізація - за допомогою спеціальних програм, ми створюємо реалістичне зображення вашого майбутнього житла, подивившись на яке, ви зможете зазирнути в кожен куточок кімнат ще до початку ремонту;
 • реалізація - в залежності від кількості робіт, ми приступаємо до ремонту і створюємо квартиру вашої мрії.

Працювати з нами - легко. Ми завжди консультуємо замовників з питань, які викликають складності, пропонуємо кілька варіантів рішень для облаштування квартири і прислухаємося до побажань господарів.

Зателефонуйте нам по телефону:

(044) 451 85 46,

(097) 437 12 27.

Або приїжджайте особисто за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Ми будемо раді перетворити вашу квартиру в розкішні апартаменти для комфортного та щасливого життя!


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ