Дизайн проект інтер'єру квартири

Дизайн інтер'єру квартир: кращі ідеї і їх втілення від студії Art-i-Сhok

 

«Простір, світло і впорядкованість. Людина має потребу в цих речах так само, як в їжі

і нічлігу»

                                                                                                                           Ле Корбюзьє

Дизайн квартири в стилі неокласика від фірми Art-i-Chok

Саме ці слова знаменитого дизайнера змогли відбити прагнення людини оточити себе гармонійним простором, і створити власний, комфортний світ, в який хочеться повертатися. Якщо ви бачите його обриси, розумієте, яким він повинен бути, але не можете побудувати його самостійно, довірте дизайн інтер'єру квартир студії «Art-i-Chok». Вгадавши ваші бажання, наші фахівці доповнять їх своєю творчістю, і розроблять для вас унікальний проект для приміщення будь-якої площі.

Сучасний дизайн інтер'єру квартири під ключ: ваші побажання - наше виконання

Ми звикли працювати з різними вихідними даними та вирішувати складні завдання. Реалізуючи кожен свій задум, ми намагаємося наповнити інтер'єр концептуальним змістом, переплести комфорт і функціональність таким чином, щоб ви змогли отримати ідеальний життєвий простір.

Вам не доведеться вирішувати, контролювати і придумувати. Все що вам потрібно - це описати свою мрію, передати очікувані відчуття, а ми втілимо неясні начерки в реальну оболонку стильного інтер'єру.

Що для вас ближче - затишок і творча атмосфера, або лаконічність, зручність і строгий мінімалізм? Чи любите ви вишуканий модерн, або хочете зануритися в атмосферу помпезного ампіру? Ми зможемо зрозуміти всі ваші прагнення і відобразити ваш внутрішній світ в навколишньому вас просторі.

Для досягнення поставлених цілей наші дизайнери використовують різноманітні прийоми і рішення. Це і об'єднання різних стилів, і сміливі поєднання, і точний підбір матеріалів, меблів та предметів декору. Застосовуючи весь арсенал засобів, ми зможемо домогтися головного - зробити ваш інтер'єр по-справжньому ексклюзивним.

Дизайн трикімнатної квартири від компанії Art-i-Chok

Пропонуємо Вам ознайомитися з фото наших реалізованих об'єктів:

Дизайн квартири в стилі лофт і contemporary від Art-i-Chok

А також з іншими нашими проектами:

Фото реалізованих дизайнів квартир: ми допоможемо вам по-новому оцінити простір!

Будь-яке приміщення можна зробити унікальним і неповторним. При цьому не важливо, чи хочете ви змінити існуюче оформлення невеликої двушки, створити дизайн інтер'єру 3х кімнатної квартири або дизайн інтер'єру дворівневої квартири з нуля в новобудові. Дизайнери нашої студії з однаковим азартом візьмуться за будь-який проект, щоб в результаті побачити ваше захоплене схвалення.

У нас можна замовити:

Дизайн інтер'єру квартири від студії Art-i-Chok

У своїй роботі ми використовуємо якісну обробку, сучасні напрацювання і гармонійні поєднання, які дозволяють зробити інтер'єр живим і сучасним. З нашою допомогою ви отримаєте гарний і органічний дизайн, який буде полегшувати життя і радувати око. Серед наших проектів - десятки оригінальних інтер'єрів в кращих житлових комплексах столиці.

Замовте дизайн інтер'єру квартир в Києві від студії «Art-i-Chok», і ви побачите, як легко втілюються мрії!

Телефонуйте нам прямо зараз за номером (044) 451 85 46 або (097) 437 12 27.

Якщо ж Ви віддаєте перевагу особистому візиту, запрошуємо Вас в офіс компанії «Art-i-Chok». Ми знаходимося за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ