Секрет успіху і процвітання Вашого закладу знайдений!

Мрієте відкрити власний бар, ресторан або кафе? Хочете удосконалити вже існуючий заклад, зробивши його по-справжньому унікальним? Для цього вам в будь-якому випадку знадобиться потурбуватися загальною концепцією і замовити унікальний дизайн інтер'єру ресторану. Адже клієнтам цікаво не тільки добре поїсти, покуштувавши черговий шедевр шеф-кухаря, а й приємно провести час в затишній обстановці. Кожен ресторан, який бажає мати постійних клієнтів, повинен подбати про те, щоб створити неповторну атмосферу, зануритися в яку хотілося б знову і знову.

Заклад стане привабливим для відвідувачів, якщо попрацювати над створенням меню, підібрати досвідчений персонал, завоювати хорошу репутацію і симпатію потенційних клієнтів. Але є ще одна важлива деталь, яка створить ідеальну атмосферу в закладі і принесе прибуток. Це - дизайн інтер'єру кафе бару.

Саме неординарний дизайн інтер'єру бару, який запам'ятовується, допоможе вам залучити більшу кількість відвідувачів - про вас будуть говорити, Вашу електронну адресу будуть передавати один одному, і все більше людей будуть бажати зануритися в створену нами для вас ідею.

Будь-який відвідувач платить за атмосферу. Смачні страви, цікаві напої і хороший сервіс - все це важливо, але цього недостатньо. Просто поїсти можна вдома, а люди шукають в ресторанах і кафе задоволення для душі і красиву обстановку.

Дизайн кальян-бару від студії Artichok Design

Ретельно продуманий і розроблений дизайн проект кафе, бару чи ресторану - це половина Вашого успіху, і навіть більше. Зробіть свій заклад стильним і привабливим - і люди до Вас потягнуться!

Пропонуємо Вам поглянути на наші проекти:

Особливості в оформленні дизайну закладів харчування

Сьогодні широка сфера відпочинку і розваг розвивається настільки динамічно, що нові заклади з'являються, немов гриби після дощу. Але далеко не кожне з цих місць знаходить успіх. Відсутність смаку і пересічний інтер'єр, зроблений "під копірку" - поширена помилка власників. Намагаючись заощадити час, вони згодом втрачають гроші і відвідувачів.

Але Ви ж не хочете домогтися такого «результату»? Для того щоб Ваш заклад дарував відвідувачам радість і гарний настрій, потрібно зробити особливий акцент на дизайні інтер'єру. У Вас з'явиться безліч постійних клієнтів, які виберуть саме Ваш ресторан або кафе для проведення вечорів з веселою компанією друзів або в теплому родинному колі. Адже в місце з приємною атмосферою завжди хочеться повертатися знову і знову!

Найважливіше - ретельно продумана тематика закладу, відповідність вимогам комфорту, почуття міри в дизайні кафе барів. І краще довірити таку роботу професіоналам, які мають багаторічний досвід і блискучий смак. Компанія «Artichok Design» - кращий варіант для тих, хто хоче домогтися успіху і процвітання свого закладу.

У нас ви можете замовити дизайн кафе, який буде в точності відповідати вашій задумці і концепції закладу. Цей дизайн буде говорити про вас.

Дизайн ресторану DOT 53 від студії Artichok Design

Окремо варто поговорити про VIP дизайн ресторану. У цьому випадку навіть немає сенсу заїкатися про можливість повторення чийогось успіху - тут потрібно робити все по-своєму. Щоб кожен клієнт чітко усвідомлював свою потребу відвідувати саме ваш ресторан і ніякий інший.

Дана послуга вимагає максимального професіоналізму дизайнера і знання всіх останніх новомодних тенденцій, а також уміння не повторюватися.

І наші фахівці сповна відповідають цим вимогам.

Чому варто нам довірити проектування дизайну вашого ресторану кафе або бару?

Команда наших фахівців складається з справжніх професіоналів, послугами якої вже скористалося безліч клієнтів. І всі вони залишилися в захваті від результату. Комплексний підхід до роботи, увага до побажань замовника, креативність і дотримання термінів роботи - саме так ми працюємо. Ми не просто створюємо дизайн, ми створюємо атмосферу!

Вас цікавить, які послуги пропонує компанія Artichok Design в області дизайну і оформлення? Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Дизайн інтер'єру ресторанів.
  • Дизайн кафе;
  • Дизайн дитячого кафе;
  • Дизайн кафе барів;

Дизайн проект кафе або дизайн інтер'єру ресторану - це та робота, в якій ми поєднуємо практичність, прагматизм і оригінальну творчість. Завдяки компанії Artichok Design Ваш заклад стане гарним, таким, що запам'ятовується і швидко знайде популярність.

Дизайн кальянної від студії Artichok Design

Будь-який вид роботи - дизайн проект для ресторану, оформлення річного або дитячого кафе, створення незабутньої обстановки і приємної атмосфери в барі - все це Ви знайдете у нас.

Зателефонуйте нам вже сьогодні, зробіть свій заклад популярним і прибутковим! (044) 451 85 46, (097) 437 12 27

Якщо ж Ви віддаєте перевагу особистому візиту, чекаємо Вас за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ