Мій будинок - моє планування

Планування в сучасних новобудовах вигідно відрізняються від планувань старих малометражек з крихітними кухнями і відсутністю підсобних приміщень. На щастя, ми поступово рухаємося до індивідуального підходу в усьому, в тому числі і в інтер'єрах. Як би не старалися архітектори, але в однакових поповерхових плануваннях складно врахувати смаки та побажання всіх майбутніх мешканців.

Грамотно виконані перепланування типових квартир в поєднанні з творчим підходом дизайнера допоможуть створити комфортне і затишне житлове приміщення. Особливо це важливо в квартирах з невеликою площею, де на рахунку кожен «корисний» сантиметр.

При проектуванні житлових будинків враховуються встановлені законодавством норми і вимоги. Але в процесі роботи над проектом, як і в будь-якій справі, можливі недоліки. Наприклад, нелогічний розподіл метражу між житловими і нежитловими приміщеннями або невиправдано великі лоджії і коридори в порівнянні з невеликими кухнями, спальнями і вітальнями. Вирішити подібні проблеми можливо за допомогою перепланування квартири .

До:

Перепланування квартири від студії Art-i-Chok.Частина 1

Після:

Перепланування квартири від студії Art-i-Chok.Частина 2

Правила індивідуального планування

Дизайн перепланування квартир та ідеї, які народжуються в уяві замовників, виконати часом неможливо, оскільки норми архітектурно-будівельного контролю непорушні і порушення їх - це, перш за все, удар по безпеці самих мешканців. Замовити дизайн проект перепланування квартири у професіоналів - оптимальне і вірне рішення, яке в підсумку буде і найбільш економічно вигідним.

Проектування перепланування має здійснюватися з дотриманням єдиних вимог.

   • Зміни фасадів будівлі неприпустимі. Якщо важливо, наприклад, наявність французького або англійського вікна, то краще шукати спочатку планування, в якому вони передбачені проектом. Монтаж зовнішніх блоків, кондиціонерів і антен супутникового телебачення на фасадній стороні будівлі також відноситься до змін фасаду і тому є недопустимим.
   • Демонтаж несучих перегородок категорично заборонений.
   • Приєднання лоджій і балконів до житлових приміщень недопустимо в разі, якщо воно тягне за собою демонтаж зовнішніх стін.
   • Заборонено розміщення санвузла над житловими приміщеннями сусідів знизу.
   • Забороняється зносити міжповерхові перекриття при вертикальному сполученні квартир.
   • Накладено заборону на демонтаж вентиляційних шахт і коробів, а також на внесення будь-яких змін в їх конструкцію.
   • Дозволено при утепленні лоджій і балконів установка радіаторів, але при цьому не можна виносити опалювальні прилади з прилеглих кімнат.
   • Освітленість і висота житлових приміщень також регламентована і не може суттєво зменшуватися.

    Розробка проекту перепланування квартири - справа, яка потребує ретельного опрацювання та узгодження в бюро технічної інвентаризації - БТІ. Незважаючи на деякі зміни, основними функціями даної організації залишилися такі:

   • проведення експертної оцінки (інженер приходить у зручний для вас час, при цьому робота експерта заздалегідь офіційно оплачується);
   • видача, оформлення, переоформлення технічних паспортів;
   • проведення технічної інвентаризації будь-яких будівель і споруд, офісів, житлових будинків, квартир.

Тоді не виникне ніяких проблем при оформленні дарчих, заповітів, угод купівлі-продажу або в разі необхідності отримання кредитів під заставу квартири. А приміщення буде максимально адаптовано під образ життя і потреби господарів.

Довіртеся нам, і ми зробимо все в кращому вигляді! Чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Або телефонуйте нам прямо зараз:

(044) 451 85 46

(097) 437 12 27


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ