Перепланування офісного приміщення

Зміна планування офісу - затребувана послуга, що дозволяє не тільки скористатися прихованими резервами приміщення, а й осучаснити простір, зробити його простим і зручним для кожного працівника компанії.

Обстановка в офісі грає важливу роль, яка впливає на працездатність і продуктивність діяльності співробітників. Завдяки грамотно складеному плануванню, приміщення набуває необхідних форми і розмірів, підлаштовуючись під ритм робочого процесу.

Наприклад, ви хочете збільшити кількість кабінетів в офісі, але не знаєте, як зробити так, щоб нові приміщення були комфортними, досить просторими і відповідали вимогам безпеки. Фахівці студії Art-i-chok допоможуть розібратися в тонкощах перепланування і створять для вас схему приміщення, що відповідає всім побажанням і правилам.

Особливості перепланування офіса

При роботі з клієнтами, ми ставимо перед собою два ключові завдання:

  1. Створення безпечного плану приміщення, що відповідає нормам чинного законодавства.
  2. Проектування зручних і функціональних зон, де всі учасники робочого процесу будуть відчувати себе комфортно.

Якщо другий пункт - це справа фантазії, а також професіоналізму дизайнерів і архітекторів, то перший зобов'язаний строго підкорятися закону, який встановлює певні вимоги до перепланування офісного приміщення.

Перепланування офісного приміщення від студії Art-i-Chok

Правила перепланування офіса:

  • освітлення - має бути в кожному кабінеті, підсобних та інших приміщеннях офісу;
  • пожежна безпека - всі кімнати повинні відповідати нормам пожежної безпеки (це стосується розташування і розміру приміщення);
  • наявність вентиляції - штучної або природної.

Перевтілення простору

Ми можемо розробити для вас будь-який проект сучасного офісу в оптимальні терміни, при цьому неважливо, яку саме концепцію приміщення ви вибрали.

Відкритий простір (Openspase) - одне з найбільш популярних напрямків в плануванні офісів, де практично немає кордонів і перегородок. Тут співробітники працюють в команді, не "ховаючись» в окремих кабінетах. Єдиний мінус - шум, який може стати перешкодою для певних напрямків діяльності.

Гарячі столи (Hot desking) - система організації офісу, де співробітники можуть зайняти будь-який вільний стіл і міняти своє місце розташування протягом дня.

Кабінети - традиційна концепція планування офісу, де один або кілька співробітників займають окремі кімнати (як правило, в залежності від роду діяльності).

Як відбувається перепланування офісу?

Зміна планування офісного приміщення - складний і трудомісткий процес, що вимагає залучення досвідчених фахівців, здатних розробити грамотний проект. Звертаючись до студії Art-i-chok ви отримуєте повний спектр послуг, пов'язаних з переплануванням:

  • ми виїжджаємо на об'єкт, уважно вивчаємо приміщення, актуальний план і знімаємо необхідні виміри;
  • після докладного обговорення деталей з замовником, ми створюємо концепцію майбутнього офісу і розробляємо проект;
  • коли всі нюанси узгоджені, документація затверджена і розписаний кошторис, ми приступаємо до ремонтних робіт.

В результаті ви отримуєте сучасний офіс, згідно заданих параметрів, який буде сприяти продуктивній роботі персоналу і поліпшенню іміджу вашої компанії.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ