Авторський нагляд

Часто при прийомі різного роду будівельних об'єктів виявляються проблеми і помилки, виправлення яких може коштувати замовнику чималих грошей. Щоб не допустити подібного, необхідний авторський контроль над дотриманням затвердженого дизайнерського проекту. Вибір послуги авторський нагляд дизайнера в студії «Art-i-chok» дозволить знизити рівень ризику при реалізації проекту і підвищить для замовника ймовірність отримати саме те, що їм було задумано.

Що входить в авторський нагляд?

Відразу варто відзначити, що авторський нагляд складається з двох частин, в першу з яких входить вибір оздоблювальних матеріалів і всього, що згодом стане частиною специфікації проекту. Тому вся інформація повинна бути повною і вичерпною.

До другої частини входить безпосередній нагляд за втіленням проекту в реальність, включаючи обговорення з фахівцями всіх нюансів початкового етапу і подальшого контролю їх виконання. При цьому мова не йде про перевірку якості або технічних параметрів.

У великих проектах, таких як офісні та торгові центри, спортивні або фітнес-клуби потрібно також зведення всієї інформації від суміжних організацій в єдині креслення. Завданням дизайнера в цьому випадку є, враховуючи канальне кондиціонування, каналізацію, опалення та інші складові будь-якого проекту, не нашкодити його технічній складовій своїми ідеями.

У роботу дизайнера входить:

Відвідування об'єкта будівництва з метою порівняння фактично проведених робіт з проектною документацією, кресленнями або кошторисом.

  • Фіксація всіх виявлених при перевірці недоліків і відступів від проекту.
  • Контроль над внесенням відповідних змін з метою усунення зафіксованих раніше недоліків.

Помилки з боку замовника

Груба помилка, чинена більшістю замовників, - відмова від організації авторського нагляду проекту. Контролювати виконання робіт та їх відповідність проектній документації, стежити за дотриманням якості матеріалів і їх своєчасними поставками - справа вимотуюча. Непідготовленій людині складно впоратися з комплексом робіт, що входять в авторський нагляд. Дизайн проект вимагає грамотного і докладного підходу.

Друга важлива помилка - недостатній рівень довіри клієнта до дизайнера. Звичайно, професіонал володіє необхідним багажем технічних знань, але звішувати на нього всі проблеми в разі некваліфікованих дій будівельників - неправильно. Авторський нагляд, ціна якого може варіюватися в залежності від умов проекту, - це контроль над відповідністю робіт дизайн проекту, а не над дотриманням якісного виконання технологічних процесів. Цю функцію на будмайданчику повинен нести виконроб.

Що враховується при розрахунку вартості авторського нагляду?

На вартість авторського нагляду впливають як терміни здачі об'єкта, так і необхідна частота виїзду дизайнера на об'єкт, а також від того, наскільки місце будівництва віддалене від Києва.

Як правило, в Києві при площі квартири в 150 м. кв. вартість послуг авторського нагляду складе 600 гр. за один виїзд на об'єкт. При укладанні договору дизайнер зможе виїжджати на об'єкт 2-3 рази в тиждень, що при аналогічних параметрах площі об'єкта обійдеться замовнику приблизно в 4000 гр. у місяць.

Компанія «Art-i-Chok» надає не тільки послуги з авторського нагляду, а й займається ремонтно-будівельними роботами. При замовленні обох послуг, перша забезпечується абсолютно безкоштовно. У нашій організації працюють тільки майстри своєї справи, які ніколи не будуть відхилятися від креслень для полегшення своєї роботи, а їх досвід і професіоналізм дозволяє впоратися з проектами будь-якої складності.

Авторський нагляд дизайнера від студії Art-i-Chok

Також пропонуємо Вам ознайомитися з нашим новим проектом, реалізованим під умілим керівництвом наших дизайнерів - квартирою в ЖК "Парус"

Чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Або телефонуйте нам прямо зараз:

(044) 451 85 46

(097) 437 12 27


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ