РОЗРОБКА ПРОЕКТІВ

Житловий комплекс на Антоновича 118 є досить унікальним навіть для центру столиці. Адже комплекс це справжній прибутковий будинок, квартири здаватимуться тут в оренду, тому обробляються відразу.

Кращі команди професіоналів архітекторів створюють цей комплекс, використовуючи при проектуванні кращі матеріали і новітні технології.

Фасад будинку, зроблений в стилі арт-деко представляє архітектуру Америки 30-60 років. За задумом всередині будівля повинна виглядати більш сучасно. Саме тому ми звернулися за допомогою до кращих дизайн-студій Києва. З однією з них, компанією Design studio "Artichok Design" нас уже пов'язує досвід спільної роботи над інтер'єрами, але співпраця над даним об'єктом перевищило всі наші очікування.
Великий досвід і професіоналізм в розробці дизайну квартир, компетентність, швидке вирішення питань, що виникають в ході роботи, відповідальність і доброзичливість персоналу зробили співпрацю з Design studio "Artichok Design" приємною, плідною і ефективною.

Нам дуже сподобався креативний, але одночасно раціональний підхід до задачі, вміння вислухати клієнта і зрозуміти потреби цільової аудиторії. Приємно бачити, що робота зроблена з професійним знанням справи, як в області дизайну, так і з більш технічної точки зору. Окремо хотілося б відзначити, що в студії є свій погляд на завдання, і це, безумовно, дало додаткові шанси для успіху проекту.

Окремо висловлюємо подяку ведучому архітектору О.Кривенко і директору студії О.Гайдаенко за адекватне розуміння потреб компанії-замовника і уважне ставлення до всіх наших непростих побажань. Це ще раз демонструє не тільки високий професіоналізм студії, але і очевидну готовність працювати з нестандартними завданнями.


ЧИТАТЬ ВСЕ ОТЗЫВЫ