Клубний будинок «Малевича, 48»: англійська шарм в межах Києва

Клубний будинок «Малевича, 48» - це сучасний острівець комфорту, розташований в престижному районі Києва. Побудований з урахуванням актуальних технологій, він повністю виправдовує свою принадлежність до житла бізнес-класу: привертає увагу елегантністю архітектури, підкорює зручністю планувань і радує якістю використаних матеріалів.

ЖК «Малевича, 48» може задовольнити всі потреби жителя мегаполісу. Безпосередня близькість до центру дозволяє легко добиратися в ділові райони міста, а наявність необхідної інфраструктури забезпечує комфорт проживання в комплексі.

Дизайн квартири в будинку по вул. Малевича, 48 від компанії Art-i-Chok

Житловий комплекс виконаний у благородному англійському стилі. Він складається з 6 секцій різної поверховості і включає як практичні однокімнатні квартири, так і розкішні трирівневі апартаменти. Надати їм індивідуальні риси і оформити їх з урахуванням ваших потреб зможе студія дизайну «Art-i-Chok».

Наші фахівці мають великий досвід в розробці дизайну квартир під ключ, а тому з першого погляду можуть оцінити перспективи будь-якого приміщення. Довіряючи нам проект 1-кімнатної квартири, ви зможете отримати не просто привабливий інтер'єр, а ергономічний, зручний і функціональний простір, створений спеціально для вас.

Дизайн квартири в Голосіївському районі від компанії Art-i-Chok

Розробляючи дизайн студії або дизайн просторної 3-кімнатної квартири, ми намагаємося максимально обіграти переваги планування або змінити її для комфорту кожного мешканця. Наші фахівці експериментують зі стилями, підбирають меблі, освітлення і декор, роблячи все, щоб ви залишилися в захваті від результату.

Замовте дизайн-проект своєї квартири в студії Artichok Design - погляньте на світ по-новому!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ