Інтер'єр в А-52 від студії Art-i-Chok

Житловий комплекс А52 - це мрія, що збулася для сучасного жителя мегаполісу. Елітне житло в самому центрі столиці поєднує в собі унікальність архітектури, вдале розташування і розвинуту інфраструктуру.

Особливість архітектурного проекту полягає в гармонійному поєднанні передових технологій будівництва і неймовірної легкості дизайну. Незважаючи на те, що комплекс має 17 поверхів, він не виглядає громіздким. Навпаки, чергування керамогранітних плит і панорамного скління, дозволяє зробити його стрімким і повітряним, а використання навісних фасадів надає його рисам вишуканість і презентабельність.

ЖК А52 має 25 унікальних планувань квартир, дозволяючи кожному вибрати преміальне житло на свій смак. Зробивши цей крок, залишиться тільки гідно оформити кожну зону площі, підкреслити стиль, створивши максимально комфортні умови для проживання. Дизайнери студії "Art-i-Chok" зможуть запропонувати свіжі рішення і надати індивідуальний образ вашому інтер'єру.

Дизайн інтер'єра квартир в А-52 від студії Art-i-Chok

Оригінальні планування апартаментів дають необмежені можливості для творчості. Використовуючи переваги панорамного скління і високих стель, ми зможемо не тільки грамотно обіграти простір, але і гармонійно пов'язати його з видами, що за вікном. Це дозволить вам насолоджуватися досконалістю власного світу, відчуваючи себе невід'ємною частиною великого міста.

Висота стель в апартаментах комплексу стартує від 3-х метрів. Завдяки цьому, навіть невеликі квартири виглядають світлими і просторими, що дозволяє використовувати в інтер'єрі різні кольорові рішення. При бажанні можна оформити приміщення у відповідності зі стилістикою комплексу, віддавши перевагу лофтовим елементам і натуральним фактурам. Якщо ж хочеться зіграти на контрасті, можна вибрати більш м'який дизайн, який буде включати теплі відтінки і велику кількість світла.

Розробляючи дизайн інтер'єру, ми спираємося на ваші побажання і ваше бачення ідеальної картинки. Використовуючи творчий потенціал цілої команди, ми створюємо унікальний простір, який буде комфортним для людей різного стилю життя.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ