Елітний житловий комплекс Бульвар Фонтанів - це затишок, надійність і безпека, так необхідні для спокійного і комфортного життя. Придбання житла в такій новобудові преміум-класу обов'язково супроводжується радістю і приємними клопотами, що відносяться, перш за все, до облаштування нової квартири. Взяти на себе роботу по створенню унікального дизайну інтер'єру та реалізації намічених планів зможуть фахівці студії Artichok Design, які втілили в життя вже тисячі ідей. З прикладом створення сучасного інтер'єру квартири в ЖК Бульвар Фонтанів ви можете ознайомитися по цьому посиланню.

Особливості ЖК Бульвар Фонтанів

Розташований в самому центрі столиці - Печерському районі Києва, Бульвар Фонтанів City Resort, зібрав навколо себе все необхідне для відпочинку і повноцінного життя сучасного українця. Поруч з житловим комплексом знаходяться магазини, ресторани і кафе. У крокової доступності - лікарні, дитячий сад і школа.Але ЖК Бульвар Фонтанів, цікавий не тільки розташуванням в престижному місці. Комплекс привертає увагу потенційних покупців неординарними архітектурними рішеннями, до яких відносяться лаунж-зони на дахах, продумані планування квартир, поліпшена система безпеки і, родзинка комплексу - фонтанна алея.

Дизайн квартири в ЖК Бульвар фонтанів від Art-i-Chok

Концепція ЖК Бульвар Фонтанів - це комфорт кожного жителя і опрацювання всіх деталей. Інноваційна модель облаштування комплексу передбачає максимальну функціональність і безпеку: двір без машин, закрита територія, що забезпечує повну приватність, цілодобове обслуговування і допомогу в екстрених ситуаціях.У комплексі також реалізований трирівневий підземний паркінг, а на території знаходяться сквери і зони відпочинку, що перетворюють Бульвар Фонтанів в маленьке автономне містечко, де є все необхідне.

Квартири ЖК Бульвар Фонтанів

Кожна квартира має нестандартне планування, що відкриває великі можливості для роботи дизайнера. Відсутність несучих стін - головна перевага, що дозволяє повністю «переграти» простір, додати дизайну інтер'єру індивідуальність і характер.Ймовірно, багатьом жителям комплексу захочеться додати індивідуальність в дизайн інтер'єру свого житла, наприклад, збільшити простір кухні або об'єднати всю площу відкритим плануванням. З цим завданням відмінно впораються фахівці архітектурно-дизайнерської компанії Artichok Design, які допоможуть спроектувати і здійснити грамотне перепланування і проект дизайну інтер'єру в апартаментах ЖК Бульвар Фонтанів.

Елітний дизайн інтер'єру квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

Скільки ж коштує перепланування і облаштування квартири? Це залежить від складності проекту, який ви виберете, його дизайнерського наповнення, трудових витрат на виконання та деяких інших факторів. Повну інформацію з цього питання вам нададуть фахівці компанії Artichok Design - експерти в області оформлення дизайнера інтер'єру. Професійні дизайнери компанії запропонують кілька дизайн-проектів, розроблених спеціально для ЖК Бульвар Фонтанів і враховуючих специфіку цієї забудови: великий розмір вікон, наявність колон і інші особливості планування.

Індивідуальний дизайн інтер'єру квартири в ЖК Бульвар Фонтанів від студії Art-i-Chok

Проекти дизайну інтер'єру, які можливо реалізувати в квартирі ЖК Бульвар Фонтанів:

 • «Концептуальний» - здійснення займе не більше 10 робочих днів;
 • «Робочий мінімальний» - виконується за 20 робочих днів;
 • «Престижний» - включає в себе кілька стилістичних варіантів концепції дизайну основного приміщення і що пропонує повний комплекс послуг по роботі над дизайном інтер'єру вашого житла. Він виконується, в середньому, протягом двох місяців;
 • «Ексклюзивний» - розробляється з безліччю авторських елементів, унікальність яких гарантується компанією. Цей проект включає в себе повну зміну дизайну інтер'єру квартири.

Команда Artichok Design вже розробляла один з найцікавіших дизайн-проектів в ЖК Бульвар Фонтанів:

Дизайн-проект в ЖК Бульвар Фонтанів от студії Art-i-Chok

Досвід компанії безперечно має значення коли клієнт вибирає до кого йому звернутися. І Ви можете бути впевнені, у нашої команди він є!

Дизайн інтер'єру в ЖК Бульвар Фонтанів від студії Art-i-Chok

Кожен із запропонованих проектів дизайну інтер'єру можна використовувати для планування 2-х, і 3-х кімнатних квартир в ЖК Бульвар Фонтанів і об'єднаних квартир, багаторівневих пентхаусів. Зміна планування має здійснюватися з урахуванням всіх вимог санітарно-технічних і будівельних норм, і передбачає ряд істотних обмежень, пов'язаних з безпекою для будівлі в цілому, що вже враховано дизайнерами компанії при розробці проекту.Офіційне оформлення перепланування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів, ви можете не здійснювати тільки в наступних випадках:

 • якщо найближчим часом ви не плануєте продавати квартиру або передавати її в дар;
 • якщо ви не отримали цю квартиру у спадок;
 • якщо ви не маєте наміру оформляти кредит під заставу цієї квартири.

Авторський дизайн елітних квартир в ЖК Бульвар Фонтанів передбачає безліч нестандартних інтер'єрних рішень, які дозволяють вигідно підкреслити велику висоту стелі, влаштувати, індивідуальний по обробці, декоративний камін і максимально використовувати переваги величезних вікон, що забезпечують не тільки панорамний вид, а й постійний потік проникаючого світла в денний час доби.

Переваги роботи з нами

Визначаючись з вибором фахівців для перепланування і створення дизайн-проекту інтер'єру, важливо заручитися допомогою надійних професіоналів, готових втілити в життя найсміливіші побажання. Саме таких фахівців ви знайдете в нашій студії Artichok Design, під ім'ям якої було створено вже безліч проектів для сучасних новобудов, в тому числі, для ЖК Бульвар Фонтанів.Звертаючись до нас ви отримаєте:

 • індивідуальний підхід (звучить банально, але ми опрацюємо кожну вашу ідею, допоможемо визначитися зі стилем і зробимо проект дизайну інтер'єру вашої квартири не схожим ні на один інший);
 • пунктуальність (творча робота не терпить точних розрахунків, але нам все-таки вдається спрогнозувати дедлайн, який ми ніколи не порушуємо);
 • якість (тільки кращі архітектори, дизайнери, підрядники та будівельники. Нам вдалося зібрати команду, що працює на результат);
 • свіжі ідеї (ми знайомі з новітніми тенденціями в дизайні інтер'єру квартир і готові поділитися цими знаннями, щоб інтер'єр вашого житла був актуальним ще кілька років потому);
 • любов до клієнтів (ми любимо наших замовників, їх бажання змінити простір навколо себе, зробити його комфортнішим, функціональнішим і зручнішим).

Для отримання додаткової консультації зателефонуйте нам по телефону і отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ