ЖК Busov Hill - прагнення до досконалості

ЖК Busov Hill - це елітний житловий комплекс для тих, хто не сприймає півзаходів. Тільки найкраще оточення, тільки найякісніші матеріали, тільки фантастична архітектура і приголомшливі види з вікон!

Комплекс розташувався в серці київського Печерська - мікрорайоні Звіринець. Це забезпечило не тільки мальовничі околиці, а й близькість ділових кварталів столиці. Всього за 10 хвилин можна дістатися до центру міста, і стільки ж часу знадобиться, щоб прогулятися пішки до Ботанічного саду. Це ідеальне місце життя і для сімейних пар, і для людей, які будують кар'єру, при цьому хочуть користуватися усіма плодами своїх досягнень.

ЖК Busov Hill у Києві

Зовнішній вигляд будівлі підтримує загальну концепцію WOW-ефекту. Сучасна архітектура, суцільне панорамне скління, закрита територія, що охороняється - все це покликане підкреслити статусність житлового комплексу і людей, які його обирають.

Якщо архітектура будівлі є його оболонкою, то серцем комплексу вважається центральне лобі. Стилістичним оформленням цього простору займалася наша студія «Art-i-Chok»: використовуючи шляхетні матеріали і практичне зонування, ми постаралися домогтися ефектності дизайну і забезпечити комфорт для мешканців і гостей комплексу.

Центральне лобі в ЖК Busov Hill у Києві

Інтер'єр лобі Busov Hill спроектований за типом преміальних готелів. Просторий хол з високими стелями включає зону ресепшн, яка повторює форму будівлі, і затишне місце для відпочинку. Урочистість атмосфери створює незвичайне освітлення - оригінальні люстри і світильники, розташовані уздовж стін. Щоб підкреслити респектабельність комплексу і втілити дизайнерський задум, ми використовували дорогі матеріали (онікс, мармур та муранське скло) і натуральну колірну гамму. Запрошуємо Вас ознайомитися з проектом ближче за цим посиланням.

Інтер'єр лобі ЖК Busov Hill від студії Art-i-Chok

Аби не допустити обмежувати фантазію власників в облаштуванні своїх апартаментів, забудовники зробили вибір на користь вільних планувань. Розкішні квартири можна оформити у вигляді просторих студій або розмежувати на комфортні зони для кожного члена сім'ї. Дизайнери студії «Art-i-Chok» допоможуть визначитися з побажаннями і створять унікальний дизайн квартири для кожного свого клієнта.

Наших фахівців не обмежують рамки і шаблони. Ми впевнені, що навіть дизайн 1-кімнатної квартири можна розробити таким чином, щоб максимально об'єднати ефектність і функціональність.

Розробляючи дизайн 2-кімнатної квартири або приміщення більшої площі, ми не тільки намагаємося максимально зберегти наданий простір, але і наповнюємо його змістом і енергетикою, знаходимо неповторний образ, який би пов'язував житло і його господарів.

Замовте дизайн квартири від нашої студії, зробіть ставку на унікальність і стиль!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ