Чи можна гармонійно переплести сучасне життя з історичними цінностями, об'єднати динамічність буднів з неспішними прогулянками затишними вуличками? Так, якщо оселитися в ЖК Central Park!

Комплекс розташувався в тихому куточку Печерська, звідки рукою подати до столичного центру. Він включає 4 будинки-близнюки, які злітають вгору на 24 поверхи. Стрімкість архітектури комплексу виражається в кожному елементі його обробки - структурності, панорамному склінні, переважанні небесно-синіх кольорів на фасадах.

ЖК Central Park у Києві

Внутрішнє оформлення холів підтримує загальний екстер'єрний настрій: скло і камінь зливаються в єдиній легкій симфонії, утворюючи багато світла і простору. Цей комплекс ідеально підійде для людей, які прагнуть рухатися вперед, розширювати свої горизонти, а, повертаючись додому, хочуть відновити свої сили і насолодитися комфортом. Створити для цього ідеальну атмосферу допоможуть дизайнери студії Art-i-Chok. Ми запропонуємо ексклюзивний дизайн квартири, який припаде до смаку саме Вам:

  •     Дизайн однокімнатної квартири;
  •     Дизайн 2х кімнатної квартири;
  •     Дизайн 3х кімнатної квартири;
  •     Дизайн 4х кімнатної квартири;
  •     Дизайн 2-х рівневої квартири.

Апартаменти комплексу дають широкий простір для фантазії. Завдяки високим 3-метровим стелям навіть невеликі квартири можна візуально розширити, ретельно продумавши їх дизайн. В цьому і полягає наша головна задача: використовуючи оригінальні дизайнерські рішення та практичний підхід, трансформувати простір, зробивши його ідеальним для життя конкретних людей.

Дизайн квартири в ЖК Central Park від студії Art-i-Chok

Довірте нам оформлення вашого будинку, і ми зможемо вловити ідеї, які витають у повітрі, зрозуміти ваші бажання і втілити в реальність сучасний дизайн квартири мрії.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ