ЖК «Chicago Central House»: сучасна розкіш

ЖК CHICAGO Central House - це справжній зразок сучасного екстер'єрного мистецтва, розташований в історичному центрі Києва. Розробляючи амбітний проект, творці об'єднали яскраві архітектурні рішення і комфорт світового рівня, забезпечивши українцям можливість слідувати своєму стилю життя у всьому.

Новий житловий комплекс здатний задовольнити всі вимоги вимогливого жителя мегаполісу. Комфортний простір для життя, близькість ділових кварталів, оточення однодумців - все це стало невід'ємними атрибутами для тих, хто звик перебувати в центрі життя.

Архітектура ЖК CHICAGO вражає з першого погляду. В рамках однієї будівлі творцям вдалося поєднати не тільки контрастні матеріали, але і різні обсяги, зробивши комплекс архітектурним символом столиці. Родзинкою комплексу стане динамічний арт-об'єкт: в планах забудовника прикрасити фасад скляною конструкцією у формі куба, свого роду інсталяцією барвистих зображень і об'єктів мистецтв.

Дизайн інтер'єру в ЖК Chicago Central House від студії Art-i-Chok

Квартири комплексу припускають вільне планування, дозволяючи кожному облаштовувати житловий простір під себе. У цьому можуть допомогти креативні дизайнери студії "Art-i-Chok". Орієнтуючись на ваші уподобання в стилі, ми зможемо запропонувати оригінальні рішення і втілити ваші найсміливіші бажання.

Площа апартаментів стартує від 64 до 97 квадратних метрів, дозволяючи створювати просторі і ергономічні інтер'єри. Стиль будівлі диктує загальний напрямок в дизайні: ви можете прислухатися до нього і вибрати сучасне оформлення в стилі хай тек, мінімалізм або лофт, а можете віддати перевагу більш м'якій класиці і контемпорарі. Багато квартир передбачають наявність просторих терас, а це значить, що з'являється додаткова можливість створити комфортне місце для відпочинку.

Довіртеся нам, і ми не тільки виправдаємо ваші очікування, але і зможемо перевершити їх!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ
Замовити
дзвінок