ЖК Mirax - територія комфорту

ЖК Mirax - це житло бізнес-класу, закінчення будівництва якого з нетерпінням чекають щасливі власники елітних квадратних метрів. Розташований на стику Подільського та Шевченківського районів, він об'єднав розкішні панорамні види і доступну близькість ділового кварталу міста.

Особливість комплексу - розвинена інфраструктура. Прямо на його території передбачено безліч магазинів, ресторани і супермаркети. Молодих батьків порадує наявність дитячого клубу і велосипедних доріжок, а ті, хто живе в активному ритмі, оцінять місцевий спортивний клуб. Однаково легко звідси дістатися як в галасливий діловий центр, так і згорнути на тихі подільські вулички, якими так приємно прогулятися теплим літнім вечором.

Дизайн інтер'ру в ЖК Mirax від компанії Art-i-Chok

Згідно архітектурному задуму, комплекс буде включати 4 будинки каскадної поверховості зі збільшеними віконними прорізами і світлими відкритими балконами. З них буде проглядатися весь зелений Поділ з його Іллінською церквою, Києво-Могилянською академією, річковим портом і набережною Дніпра. Щоб доповнити розкішну панораму, залишиться тільки гідно оформити внутрішній простір, зв'язавши його з мальовничими пейзажами. Дизайнери студії "Art-i-Chok" зможуть вловити тонкий настрій кожного приміщення і оформити його з урахуванням стилю життя власників. Крім того ми готові запропонувати ідеальне рішення інтер'єру для комерційної нерухомості комплексу ЖК Mirax:

  • дизайн інтер'єру салону краси
  • дизайн інтер'єру ресторану кафе
  • дизайн інтер'єру магазину жіночого одягу
  • дизайн інтер'єру магазину дитячого одягу
  • дизайн інтер'єру продуктового магазину
  • дизайн інтер'єру офісного приміщення

Ми уважно стежимо за трендами і новинками, не боїмося експериментувати і пропонувати нетривіальні рішення. Ви можете бути впевнені, що ваш інтер'єр буде унікальним, збалансованим і гармонійним. З нашою допомогою ви отримаєте простір, в якому незмінно будете черпати сили, натхнення і позитивну енергію.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ