ЖК New York - острівець комфорту в центрі мегаполісу

Дизайн інтер'єру в ЖК New York від компанії Art-i-Chok

Чи можна об'єднати сучасний ритм життя і насолоду тихим сімейним відпочинком? Жити розміреним і комфортним життям в центрі гучного мегаполіса? Так, відповідають творці унікального житлового комплексу New York, пропонуючи оцінити атмосферу американського Манхеттена в серці української столиці.

ЖК New York - це острівець спокою і затишку, який гармонійно вписався в діловий центр Києва. Неповторність його архітектурних форм обумовлена чергуванням поверховості корпусів, і характерною обробкою фасадів під камінь різних відтінків. Тут кожен може вибрати оптимальне житло для себе: апартаменти в 15-22-поверхових блоках з шикарними видами на місто, або затишні квартири на перших поверхах комплексу.

New York Concept House включає 1, 2 і 3-кімнатні квартири вільного планування. Це дає можливість втілювати будь-які ідеї та створювати унікальні дизайни інтер'єрів. Якщо ви шукаєте фахівців, яким зможете без побоювання довірити оформлення особистого простору, дизайнери студії "Art-i-Chok" можуть запропонувати свої професійні послуги. Задайте основний напрямок, і на його основі ми побудуємо особливий світ, який відобразить ваші смаки, прагнення і стиль життя.

Одним з варіантів оформлення апартаментів може стати однойменний стиль New York. Це вибір тих, хто цінує традиції, не залишаючи без уваги сучасні технічні новинки. Для нього характерний мінімалізм, вишукані деталі і витончені лінії. Такий інтер'єр має на увазі максимум комфорту, використання натуральних матеріалів і чітку геометрію форм. Оформлення приміщення в світлій колірній гамі дозволить створити відмінну базу для прояву смаку господарів, прикрасити приміщення улюбленими творами мистецтва або сімейними фотографіями.

В стилістику комплексу New York відмінно впишуться такі альтернативні напрямки як гранж і лофт. Використання в інтер'єрі кімнат необроблених поверхонь, цегляної кладки і скляних елементів дозволить об'єднати зовнішню і внутрішню концепцію будівлі. Таке оформлення припаде до смаку молодим людям, відображаючи активний і сучасний темп їх життя.

Прекрасним варіантом оформлення може стати сучасна класика. Вона підтримає загальний настрій комплексу, подарувавши справжній комфорт поціновувачам спокійного розміреного життя.

Вибирайте, що ближче саме вам, а ми допоможемо втілити ваші бажання в реальність.

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ