ЖК «Новопечерські Липки» - острів комфорту в центрі столиці

ЖК «Новопечерські Липки» - це автономний комфортабельний квартал з більш ніж 20-ти будівель, розташований в самому серці Києва. Тут зосередилося все, що потрібно сучасному столичному мешканцю: близькість центру, багата інфраструктура, відмінна транспортна розв'язка і різноманітні планування 1,2-х і 3-окімнатних квартир комплексу.

ЖК Новопечерські Липки

Зручне розташування ЖК Новопечерські Липки

Печерський район, який став «будинком» для сучасного житлового комплексу Новопечерські липки - це екологічно чиста, «зелена зона» Києва, віддалена від шкідливих промислових виробництв. Наявність парків, алей і великої рекреаційної зони - Ботанічного саду, робить це місце максимально комфортним і безпечним для життя людини.

Інфраструктура району виражена численними об'єктами, необхідними для продуктивних буднів сучасних жителів столиці. Поруч з ЖК Новопечерські липки: торгово-розважальні центри, спортивні клуби, ресторани, кафе, салони краси, супермаркети, дитячі садки, школи та лікарні.

Велика площа прибудинкової території обладнана дитячими майданчиками та зонами для відпочинку мешканців комплексу. Всього в 5 хвилинах ходьби розташована станція метро «Дружби Народів», а дістатися на машині до центру можна за 25 хвилин.

Житловий комплекс бізнес-класу Новопечерські липки продуманий до найменших дрібниць. Роботи по будівництву і обробці інтер'єру приміщень виконувалися з використанням екологічних матеріалів, а зручне планування дозволяє сьогодні втілювати в реальність будь-які дизайн-проекти.

ЖК Новопечерські Липки

Дизайн інтер'єру в ЖК Новопечерські Липки

Комфортні умови в ЖК Новопечерські липки не тільки створюють базу для реалізації намічених планів, а й дозволяють жити серед людей зі схожими інтересами. Що ще потрібно для щасливого життя? Тільки упорядкувати свої апартаменти, створивши унікальний дизайн інтер'єру! Фахівці студії Artichok Design зможуть врахувати всі побажання і перетворити байдужий простір в затишний світ зі своїм характером.

У нас вже є великий досвід роботи з квартирами елітного житлового комплексу. Запрошуємо Вас подивитися фото вже реалізованого проекту дизайну інтер'єру від студії Art-i-Chok в ЖК Новопечерські липки.

Щоб розробити індивідуальний дизайн інтер'єру, ми використовуємо всі переваги конкретного приміщення. На щастя, забудовники постаралися забезпечити їх безліч! Високі стелі, зручні планування, великі панорамні вікна - все це дозволяє нам втілювати в життя найсміливіші ідеї та переваги наших замовників. Не підходить стандартний варіант, запропонований забудовником? Дизайнерське перепланування в ЖК Новопечерські Липки дозволить по-новому поглянути на простір і зробити його зручним для життя.

Перепланування квартири в ЖК Новопечерські липки

Сучасна архітектура комплексу Новопечерські липки є гармонійною основою для створення будь-якого стилю. В залежності від побажань наших клієнтів, ми можемо розробити дизайн-проект планування 3-кімнатної квартири в класичному стилі, застосувати популярний сучасний підхід або використовувати елементи лофт навіть при створенні дизайну інтер'єру 1-кімнатної квартири. Зберігши при цьому фундаментальні основи комфортного житла: якість і затишок.

Кожен наш дизайн-проект є несхожим на інші, так само, як і наші клієнти - люди з абсолютно різними поглядами і баченням. Хтось любить оточити себе розкішшю і престижем, щоб мати можливість щодня торкатися до прекрасного. Для когось важливо зберегти максимум функціонального простору, організувавши його під себе. Інші прагнуть вмістити в своєму будинку всі емоції і почуття, які вони зібрали далеко від нього. І ми зможемо допомогти в будь-якому з цих випадків. Ексклюзивний VIP дизайн інтер'єру в ЖК Новопечерські Липки від студії Artichok Design подарує вам відчуття гармонії і радості у власному будинку.

Що ми пропонуємо для власників квартир в ЖК Новопечерські липки?

Працювати з нами - легко і приємно. Ми цінуємо думку замовника, завжди прислухаємося до його побажань і обов'язково враховуємо переваги кожного мешканця квартири. Що потрібно зробити, для отримання апартаментів мрії:

  • зателефонуйте для консультації - ми відповімо на всі питання про дизайн і намітимо зручну дату для зустрічі;
  • розкажіть про своє бачення - вкажіть на ключові моменти, які ви хотіли б бачити в оновленому дизайні інтер'єру квартири і задайте будь-яке питання, ми з радістю обговоримо всі деталі;
  • не бійтеся експериментів - ми готові втілити самі нестандартні ідеї і впевнені, що зможемо відобразити всі ваші фантазії в унікальному дизайні інтер'єру квартири в ЖК Новопечерські липки;
  • довіртеся нам - фахівці студії Artichok Design створили вже безліч проектів, на практиці довівши, що сучасний і стильний дизайн може бути комфортним і функціональним.

Озвучте свої побажання, і ви побачите, як змінюється простір і створюється нова реальність!

ЖК Новопечерські Липки

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ