Воістину унікальним комплексом є ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес). Це дійсно житло преміум класу, яке відповідає всім сучасним запитам людей з доходами вище середнього - вдале розташування, відмінна екологія і розвинена інфраструктура, продуманий консьєрж-сервіс і інші корисні і дуже зручні атрибути для комфортного життя. Однак, якщо подивитися на планування 1, 2-х, 3-х кімнатних квартир в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес) стає зрозуміло, все зроблено просто і абсолютно без родзинки. Тому цілком логічно. Що як тільки заповітні ключики виявляються на руках, у новоспечених новоселів ідеєю "ІКС" стає перепланування в квартирі ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес). І це правильно - адже навіть сумну хрущовку під керівництвом досвідчених дизайнерів можна повністю перетворити - що вже казати про дизайн елітних квартир в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес)! На цих квадратних метрах можна втілити навіть найскладнішу  ідею, тим більше, якщо заручитися підтримкою дизайнерів з агентства Art-i-Chok.

ЖК Obolon Residences

Скільки коштує перепланування квартири в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес)?

Як тільки ви почали придивлятися до квартир в даному житловому комплексі, напевно це питання почало підніматися все частіше. Якщо це так, то пропонуємо зайти до нас в гості і в затишній атмосфері нашого офісу, ми разом продумаємо і виберемо найбільш підходящий вам і вашим домочадцям проект планування квартир в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес), а також складемо детальну калькуляцію по капіталовкладеннях в цей проект. З нами такий процес, як оформлення перепланування квартири в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес), стане цілком безтурботним заняттям, яке залишить лише найприємніші спогади і не вдарить сильно по бюджету.

Що студія дизайну art-i-chok може запропонувати своїм клієнтам?

Наші дизайнери детально вивчили планування квартир в даному житловому комплексі, тому нам дійсно є, що запропонувати вам. Наприклад, ми в деталях продумали і готові запропонувати досить цікаві ідеї за такими напрямками, як:

  •     авторський дизайн квартир в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес)
  •     ексклюзивний vip дизайн квартир в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес).

Якщо ж ви не прагнете створити надто незвичайний образ, то ми завжди можемо запропонувати один з уже втілених проектів, адаптувавши його під вас. В цьому випадку дизайнерські проекти квартир в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес) будуть не менш комфортними та зручними для життя, ніж елітний дизайн інтер'єру квартири в ЖК Obolon Residences (Оболонь Резіденсес) - наші дизайнери завжди працюють з душею і це видно в кожній деталі реалізованого проекту.

ЖК Obolon Residences

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ
Замовити
дзвінок