ЖК «ObolonSky»: на березі неба

Жити в центрі величезного мегаполісу, і кожен день бачити з вікна не галасливий проспект, а чудові водні пейзажі - це не мрія кожного столичного жителя? Вона легко може здійснитися для тих, хто вибирає апартаменти в ЖК «ObolonSky»!

Новий житловий комплекс розташувався на березі Кирилівського озера. Стильне тріо з 26-поверхових будівель буквально ширяє над містом, відбиваючись у дзеркальній поверхні води. Проста архітектура і переважання біло-блакитних тонів в обробці роблять будови невід'ємною частиною цього мальовничого узбережжя. Завдяки ж старанням забудовника, жити в цьому комплексі бізнес-класу не тільки приємно, але і дуже комфортно.

Дизайн інтер'єру квартири в ЖК ObolonSky від компанії Art-i-Chok

У ЖК «ObolonSky» все продумано до дрібниць: зручні планування квартир, наявність підземної парковки, розвинена інфраструктура, відмінна транспортна розв'язка - власникам апартаментів не доведеться ні про що турбуватися. Єдине, що варто спланувати заздалегідь - внутрішнє оформлення квартири. Студія дизайну інтер'єру «Art-i-Chok» зможе не тільки запропонувати унікальні рішення, але і втілить в реальність найсміливіші мрії.

Особливість комплексу «ObolonSky» - це розкішні панорами і просторі квартири. Ми зможемо максимально використовувати ці переваги, запропонувавши дизайн 1-кімнатної квартири в стилі мінімалізм, або елітний дизайн інтер'єру для 3 або 4-кімнатної квартири.

Дизайн квартири в ЖК Оболонь Скай від компанії Art-i-Chok

Маючи великий досвід розробки дизайну будинків, ми не боїмося братися за оформлення дворівневих квартир або VIP-апартаментів на 6 кімнат. Дотримуючись єдиного стилю, наші фахівці зможуть об'єднати всі приміщення загальною концепцією, і розробити яскравий проект, який підкреслить ваш статус.

Знайдіть свій стиль, вибравши дизайн квартир від студії «Art-i-Chok»!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ