ЖК Патріарх Хол - віяння класики

Класика завжди залишається в моді. Вона створює певну атмосферу респектабельності, охайності та елегантності, об'єднує подібних за стилем життя людей, формуючи тісне коло однодумців. Яскравим тому підтвердженням є ЖК Патріарх Хол: елітний житловий комплекс, розташований в центрі Києва.

Патріарх Хол стане ідеальним домом для тих, хто цінує традиції і благородну розкіш. Він забезпечує саме той рівень життя, до якого прагнуть його мешканці, створюючи ауру непорушності і показності. І нехай навколо кипить сучасне життя, змінюються стилі і напрямки - в Патріарх Холі завжди є місце вічних цінностей.

Нова будівля клубного типу майже не виділяється із загальної архітектури вулиці. Шляхетний фасад гармонійно вписується в її екстер'єр, приховуючи за панорамними вікнами просторі апартаменти з мальовничими краєвидами на місто. Підкреслити їх статусність і створити неповторний інтер'єр кожної квартири зможуть дизайнери студії «Art-i-Chok».

Дизайн квартир в ЖК Патріарх Хол від студії Art-i-Chok

Кожен новий проект для нас - це нова історія. Використовуючи знання і натхнення, комбінуючи стилі і матеріали, ми розкриваємо характер власників в інтер'єрі, відображаємо їх спосіб життя і створюємо комфортний простір для життя.

Ви теж можете скористатися нашими послугами і втілити в життя інтер'єр своєї мрії. Яким ви хочете його бачити? Урочистим і шляхетним, або сучасним і органічним? Ми врахуємо ваше бачення загальної картини, підберемо найкращі матеріали та меблі, розділимо приміщення на комфортні зони. Це буде ваш мир, який буде підпорядковуватися вашим законам.

Замовте унікальний дизайн від студії «Art-i-Chok» - налаштуйтеся на гармонію!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ