У самому серці Києва знаходиться один з найбільш красивих житлових комплексів - ЖК Престиж Хол (Prestige Hall). Він має вигідне місце розташування і чудову інфраструктуру. Тому, якщо ви встигли придбати тут квартиру - прийміть наші вітання. А для того, щоб придбані квадратні метри перетворилися в затишний будинок, пропонуємо задіяти нашу команду професійних дизайнерів, які з легкістю втілять будь-яку ідею в життя.

ЖК Престиж Хол

Перепланування в квартирі ЖК Престиж Хол (Prestige Hall)

Якщо вірити статистиці, то лише малу частку людей, які купують житло в новобудовах, влаштовує типове планування. Відповідно, для того щоб адаптувати квартиру до себе і потребам сім'ї, варто виконати проект планування квартир в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall). Тільки таким чином ви зможете отримати максимум задоволення від даної покупки і заселитися саме в те житло, в якому вам буде по-справжньому комфортно.

Які планування 1, 2-х, 3-х кімнатних квартир в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall)?

Як би це не було дивно, але, не дивлячись на високу вартість квадратних метрів, все ж оформлення перепланування квартири в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall) було виконано без родзинок - звичайна, хоч і простора, квартира. Тому стає цілком логічним, що людина, купуючи таку, прямо скажемо, недешеву нерухомість не буде задовольнятися проживанням в умовах типового проекту. Звичайно, кожному захочеться використовувати по максимуму кожен сантиметр площі і домогтися справжнього комфорту у себе вдома. І допомогти в цьому зможуть дизайнери з нашої студії Аrt-i-Сhok.

Скільки коштує перепланування квартири в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall), виконана за допомогою дизайнерського агентства Art-i-Chok?

Це питання цікавить навіть наших найбільш забезпечених клієнтів, адже факт залишається фактом - переплачувати не любить ніхто. Однак, навіть незважаючи на те, що ми часто чуємо це питання, все ж відповісти заочно - не представляється можливості. Аж надто багато нюансів може вплинути на вартість - площа квартири, складність задумок, які використовуються матеріали ... Тільки поспілкувавшись з вами особисто і погодивши деякі аспекти, ми зможемо озвучити вам суму, в яку виллється елітний дизайн інтер'єру квартири в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall ).

ЖК Престиж Хол

Якому виду дизайну проекту варто віддати перевагу?

Це також залежить від багатьох причин. Якщо вас в тій чи іншій мірі влаштовує планування квартири, то в принципі, можна вдатися до використання одного з типових проектів, створеному нашими дизайнерами і адаптованому під ваші побажання. Однак, якщо ви хочете домогтися унікальності або повністю змінити вигляд житла, то ми готові запропонувати вам:

  • авторський дизайн квартир в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall);
  • ексклюзивний vip дизайн квартир в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall).

У цих випадках дизайнерські проекти квартир в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall) будуть виконані особисто для вас і ніколи не повторяться знову. Ви зможете бути повністю впевнені в тому, що такий інтер'єр зустріти більше ні у кого не вийде.

Якому би дизайну елітних квартир в ЖК Престиж Хол (Prestige Hall) ви не віддали перевагу, наші дизайнери завжди зможуть знайти вірне рішення і знайти спосіб реалізації всіх ваших побажань!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ