ЖК Рибальський

ЖК Рибальский у Києві

ЖК Рибальський - це маленька Барселона в центрі колоритного Києва. Розташований біля берега Дніпра, в рамках реновації промислової зони на Рибальському півострові, він стане ідеальним притулком для тих, хто хоче поєднати бурхливе життя мегаполісу і затишний відпочинок в персональних оазисах.

Комплекс відрізняється унікальним плануванням. Проект підтримує дух старого Подолу з його невисокими будинками і мережею коротких зелених вулиць. Родзинкою кварталів стануть численні водні канали, які будуть прокладені вздовж пішохідних бульварів, дозволяючи створити унікальну атмосферу, відмінні види з вікон і зони відпочинку біля води.

Суперсучасний комплекс зростає швидкими темпами, в експлуатацію здано вже кілька будівель і зовсім скоро мешканці зможуть увійти в новий будинок, отримавши разом з квадратними метрами чисте полотно для створення власного світу. А зробити його унікальним, оригінальним і комфортним допоможе команда дизайнерів студії "Art-i-Chok".

Особливості ЖК Рибальський

Ідея комплексу - насичене і комфортне життя у води, де кожен може знайти для себе заняття до смаку. Житловий комплекс - це не просто група будівель, а справжнє місто, що пропонує все необхідне для життя сучасної людини.

Саме комфорт і функціональність відрізняють ЖК Рибальський, в якому реалізовано безліч ідей, що дозволяють в повній мірі насолоджуватися життям в столиці.

Насичена інфраструктура. На нижніх поверхах будинків ЖК Рибальський будуть розташовуватися комерційні приміщення. Там «поселяться» магазини, розважальні центри, ресторани з чудовим дизайном інтер'єру, шоуруми і творчі майстерні. Окрему будівлю займатиме освітній комплекс, де дітям запропонують кращу освіту відповідно до віку. Якісна медицина - ще один важливий елемент комфортного життя. У ЖК Рибальський створять медичний кластер з аптеками, лікарнями та ветеринарними клініками.

Двори без машин. Будинки забудовані по периметру, що допомагає захищати дозвільну територію від проїжджої частини. У внутрішніх дворах будуть організовані зручні зони для активного відпочинку, дитячі майданчики і «зелені зони», що дозволяють розслаблятися і відновлювати сили. Для автомобілів реалізований підземний паркінг з місцями, достатніми для розміщення власних і гостьових машин.

Простір для тварин. У ЖК Рибальський, за аналогією з досвідом європейських комплексів, реалізований окремий майданчик для вигулу тварин і спеціальні лапкомийкі.

Спортивні зони. Для тих, хто завжди прагне зберігати свою фізичну форму в ЖК Рибальський створені спортивний комплекс і велосипедні маршрути, що дозволяють знайти для себе заняття до смаку.

Безпека. Комфорт - це, перш за все, відчуття повної безпеки. Творці ЖК Рибальський подбали про досконалу систему, завдяки якій у двори можуть зайти тільки мешканці будинку, а всі зони комплексу знаходяться під регулярним відеоспостереженням.

Приміщення та дизайн інтер'єру в ЖК Рибальський

Кожен квартал ЖК Рибальський має власний стиль і дизайн будинків. Їх архітектура стримана і лаконічна, при цьому строга геометрія форм пом'якшується теплою фактурою каменя і затишними відкритими балконами.

Відгуки мешканців, які вже оселилися в ЖК Рибальський, говорять про простір, що панує в квартирах, що дозволяє реалізувати будь-який дизайн інтер'єру, відповідний побажанням господарів. Великі віконні прорізи роблять квартири світлими, дозволяючи грати з простором і створювати розкішні дизайни інтер'єрів.

У ЖК Рибальський доступні два формати приміщень: житлова та офісна нерухомість. Ціни залежать від їх розміру і розташування. За допомогою нашої студії, ви можете створити будь-який дизайн інтер'єру, вигідно обігравши простір, будь це новий офіс або житло для великої родини.

Дизайн інтер'єру в ЖК Рибальский від студії Art-i-Chok

Функціональний дизайн інтер'єру від студії Art-i-Chok

Працюючи над новим проектом, ми намагаємося відобразити в ньому стиль життя і характер господарів, оживити простір, надавши йому сенс і необхідну форму.

Орієнтуючись на площу і особливості кожного приміщення, ми допоможемо втілити ваші бажання, оживити ідеї, запропонувати власні нетривіальні рішення і створити сучасний дизайн інтер'єру.

Яким буде ваш новий будинок: сучасним, просторим і технічним, або затишним, наповненим деталями та історією? Ви вибираєте самі. А ми готуємо складні дизайн-проекти інтер'єрів з нуля, пропонуємо варіанти, які допоможуть максимально вигідно обіграти простір вашої квартири. Допомагаємо підкреслити особливість комплексу зсередини і позначити його статус.

Ми пропонуємо:

  • дизайн інтер'єру квартир з докладним опрацюванням концепції;
  • сучасний дизайн інтер'єру офісів і майстерень;
  • створення проекту дизайну інтер'єру для ресторанів, кафе, барів і бутиків.

Почніть будувати свій світ разом з нами, і ви навіть не помітите, як він набуде реальних рис!

 

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ