Невеликий затишний комплекс

ЖК Spas Sky - сучасна данина традиціям

Хочете розгадати історію Києва? Доторкнутися до його душі, розчинитися в тихих вуличках і зануритися в його самобутню красу? Тоді просто оселитеся на Подолі в ЖК Spas Sky. Невеликий затишний комплекс створений для тих, хто цінує справжні традиції і вміє виділяти головне в стрімкому вихорі повсякденності.

Архітектура ЖК Spas Sky має сучасні риси, при цьому повністю відповідає духу району. Будівля в класичному стилі з невагомими мереживними балконами виглядає дуже ошатно і прикрашає собою зелену вулицю. Завдяки панорамним вікнам і експлуатованої покрівлі, відкриваються чудові види на центр столиці, а розвинена інфраструктура є гарантією комфортного життя.

ЖК Spas Sky на Подолі фото

Внутрішнє оформлення будівлі підтримує головну ідею комплексу. Це повна гідності елегантність, урочистість і бездоганність у всьому. Переступаючи поріг вестибюля, навіть не віриться, що за спиною залишилося реальне життя з його технікою, машинами і безперервною метушнею. Мимоволі хочеться випростатись, струсити з себе все наносне і стати собою за дверима власного світу.

Spas Sky - це відносно невеликий комплекс, в якому передбачено всього 76 квартир. Всі вони досить просторі, що дає можливість власникам втілити в реальність будь-який дизайн інтер'єру. Зробити його гармонійним і унікальним допоможуть дизайнери студії «Art-i-Chok».

З нашою допомогою безликі приміщення стануть живими і теплими. Для кожного свого клієнта ми зможемо розробити індивідуальний проект, який стане йому близьким по духу і способу життя.

У такому комплексі буде гармонійно виглядати неокласичний стиль, античний напрямок або еклектика. Розкішні дворівневі апартаменти дозволять задовольнити смаки любителів бароко або модерн.

Дизайн квартири в ЖК Spas Sky від студії Art-i-Chok

Традиційна архітектура комплексу сприймає і сучасніший дизайн квартир. Полюбляєте світло, простір і чистоту ліній? Мінімалістичний інтер'єр від наших дизайнерів обов'язково прийдеться вам до душі!

Замовте дизайн квартири в студії «Art-i-Chok» - змініть своє уявлення про життя!

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ