Дизайн інтер'єру квартири в ЖК «Зарічний»

Придбання квартири в новобудові - це радість, задоволення і приємні емоції, які переповнюють і надихають. Але це ще і ремонт з безліччю питань: «Як розподілити простір?», «Який дизайн інтер'єру вибрати?», «Яким меблям віддати перевагу?» І, нарешті - «Де знайти натхнення?».

Відповідь проста - вам потрібен дизайнер і команда справжніх професіоналів. Які розроблять проект, запропонують нестандартні рішення і допоможуть укласти в голові весь потік інформації про тренди і правила в дизайні інтер'єру.

Artichok Design стане відмінним рішенням для тих, хто цінує якість і комфорт. Ми розробили тисячі проектів для апартаментів різного формату. Серед наших робіт - дизайн інтер'єру квартири в ЖК «Зарічний», ознайомитися з фотографіями якого ви можете тут

ЖК Зарічний

Особливості розташування ЖК «Зарічний»

Житловий комплекс «Зарічний», що розташувався на Лівому березі столиці біля Південного моста, може по праву вважатися справжньою «родзинкою» Києва. Його незвичайна архітектура, вирішена в терасному стилі, віялове розташування будинків на першій лінії Дніпра і зручність транспортної розв'язки - все це робить покупку житла в комплексі вельми привабливим.

Комплекс «Зарічний» розроблений в концепції органічного поєднання ряду переваг: чудового благоустрою території з контролем доступу, власної розвиненої інфраструктури та функціонального облаштування узбережжя, де можна відпочити і насолодитися неймовірними краєвидами.

Тут є все для комфортного життя сучасного мешканця столиці: спортивні майданчики, ігрові майданчики для дітей, велосипедна доріжка, дитячий сад, облаштована територія для відпочинку на природі, а також паркінги для жителів комплексу та їх гостей.

У крокової доступності від ЖК «Зарічний» розташовані станції метро «Оскорки» і «Славутич», а за відгуками мешканців, дістатися до центру на автомобілі можна всього за 10 хвилин.

Ціни квартир в комплексі «Зарічний» залежать від площі, дизайну і кількості кімнат, але планування апартаментів дозволяє реалізовувати найсміливіші дизайнерські рішення, і створювати сучасний, функціональний та бездоганний інтер'єр.

ЖК Зарічний

Перепланування квартири в ЖК «Зарічний»

Нам добре відомо, що не завжди планування і дизайн апартаментів відповідає побажанням господарів. Прагнучи до максимального використання придбаних квадратних метрів, покупці хочуть збільшити розмір санвузла або зробити його роздільним, влаштувати ще одну невелику кімнату, яка буде кабінетом, або збільшити простір за рахунок коридору. Так виникає необхідність перепланування в квартирі ЖК «Зарічний».

Ціна змін варіюється в досить широкому діапазоні і залежить від багатьох факторів, таких як технічна складність реалізації, вартість оздоблювальних матеріалів, трудові і тимчасові витрати. Фахівці нашої студії нададуть вам повний розрахунок фінансових вкладень за конкретним проектом, і обов'язково запропонують кілька варіантів, з яких ви виберете «той самий».

Замовляючи проект планування квартир в ЖК «Зарічний», ви можете бути впевнені в його повній відповідності законодавчим нормам. Існує ряд обмежень на перепланування квартир, про які вам розкажуть дизайнери при виборі проекту. Більш того, плануючи архітектурні зміни, вам необхідно отримати згоду не тільки членів вашої родини і власника квартири, а й місцевих органів влади.

Створюючи власний затишний простір з нами, ви зрозумієте, що ремонт - це творчий процес, якому супроводжує використання новітніх технологій і суворе дотримання термінів.

Оригінальний дизайн інтер'єру У ЖК «Зарічний»

Авторський дизайн інтер'єру елітних квартир в ЖК «Зарічний» - один з головних напрямків діяльності нашої студії, який гарантує неповторність внутрішнього оздоблення та наповнення квартири. Проект розробляється спеціально для вас, при цьому дизайнер враховує всі побажання і зауваження. Ви зможете бути повністю впевнені в його оригінальності і детальному відображенні вашого характеру. Що ми пропонуємо для дизайну інтер'єру квартир в ЖК «Зарічний»:

  • ретельне опрацювання ідеї, від її виникнення до реалізації;
  • грамотний підхід до складання дизайн-проекту інтер'єру;
  • дотримання термінів;
  • створення неповторної атмосфери, що відбиває звички та уподобання господарів;
  • тільки нестандартні рішення для розкішного дизайну інтер'єру та ніяких шаблонів.

Більше не потрібно шукати відповіді на красивих фотографіях в журналі або турбуватися про нераціональний розподіл коштів на покупку будматеріалів. При створенні проекту дизайну інтер'єру для ЖК «Зарічний», наші фахівці враховують кожну деталь, що дозволяє мінімізувати витрати і виключити необхідність подальшого «доопрацювання». Вам залишається тільки поставити завдання, а ми з радістю приступимо до його реалізації.

З нами надійно, просто і вигідно - переконайтеся в цьому, звернувшись до фахівців студії Artichok Design

ЖК Зарічний

ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ