Елітний житловий комплекс Бульвар Фонтанів - це затишок, надійність і безпека, так необхідні для спокійного і комфортного життя. Придбання житла в такій новобудові преміум-класу обов'язково супроводжується радістю і приємними клопотами, що відносяться, перш за все, до облаштування нової квартири.

Взяти на себе роботу по створенню унікального дизайну інтер'єру та реалізації намічених планів зможуть фахівці студії Art-i-chok, які втілили в життя вже тисячі ідей. З прикладом створення сучасного інтер'єру квартири в ЖК Бульвар Фонтанів ви можете ознайомитися по цьому посиланню.

Особливості ЖК Бульвар Фонтанів

Розташований в самому центрі столиці - Печерському районі Києва, Бульвар Фонтанів City Resort, зібрав навколо себе все необхідне для відпочинку і повноцінного життя сучасного українця. Поруч з житловим комплексом знаходяться магазини, ресторани і кафе. У крокової доступності - лікарні, дитячий сад і школа.

Але ЖК Бульвар Фонтанів, цікавий не тільки розташуванням в престижному місці. Комплекс привертає увагу потенційних покупців неординарними архітектурними рішеннями, до яких відносяться лаунж-зони на дахах, продумані планування квартир, поліпшена система безпеки і, родзинка комплексу - фонтанна алея.

ЖК Бульвар Фонтанів

Концепція ЖК Бульвар Фонтанів - це комфорт кожного жителя і опрацювання всіх деталей. Інноваційна модель облаштування комплексу передбачає максимальну функціональність і безпеку: двір без машин, закрита територія, що забезпечує повну приватність, цілодобове обслуговування і допомогу в екстрених ситуаціях.

У комплексі також реалізований трирівневий підземний паркінг, а на території знаходяться сквери і зони відпочинку, що перетворюють Бульвар Фонтанів в маленьке автономне містечко, де є все необхідне.

Квартири ЖК Бульвар Фонтанів

Кожна квартира має нестандартне планування, що відкриває великі можливості для роботи дизайнера. Відсутність несучих стін - головна перевага, що дозволяє повністю «переграти» простір, додати дизайну інтер'єру індивідуальність і характер.

Ймовірно, багатьом жителям комплексу захочеться додати індивідуальність в дизайн інтер'єру свого житла, наприклад, збільшити простір кухні або об'єднати всю площу відкритим плануванням. З цим завданням відмінно впораються фахівці архітектурно-дизайнерської компанії Art-i-chok, які допоможуть спроектувати і здійснити грамотне перепланування і проект дизайну інтер'єру в апартаментах ЖК Бульвар Фонтанів.

Елітний дизайн інтер'єру квартири в ЖК Бульвар Фонтанів

Скільки ж коштує перепланування і облаштування квартири? Це залежить від складності проекту, який ви виберете, його дизайнерського наповнення, трудових витрат на виконання та деяких інших факторів. Повну інформацію з цього питання вам нададуть фахівці компанії Art-i-сhok - експерти в області оформлення дизайнера інтер'єру. Професійні дизайнери компанії запропонують кілька дизайн-проектів, розроблених спеціально для ЖК Бульвар Фонтанів і враховуючих специфіку цієї забудови: великий розмір вікон, наявність колон і інші особливості планування.

ЖК Бульвар Фонтанів

Проекти дизайну інтер'єру, які можливо реалізувати в квартирі ЖК Бульвар Фонтанів:

 •  «Концептуальний» - здійснення займе не більше 10 робочих днів;
 •  «Робочий мінімальний» - виконується за 20 робочих днів;
 •  «Престижний» - включає в себе кілька стилістичних варіантів концепції дизайну основного приміщення і що пропонує повний комплекс послуг по роботі над дизайном інтер'єру вашого житла. Він виконується, в середньому, протягом двох місяців;
 •  «Ексклюзивний» - розробляється з безліччю авторських елементів, унікальність яких гарантується компанією. Цей проект включає в себе повну зміну дизайну інтер'єру квартири.

 Команда Art-i-Chok вже розробляла один з найцікавіших дизайн-проектів в ЖК Бульвар Фонтанів:

 

Досвід компанії безперечно має значення коли клієнт вибирає до кого йому звернутися. І Ви можете бути впевнені, у нашої команди він є!

 

 

З прикладом створення сучасного інтер'єру квартири в ЖК Бульвар Фонтанів ви можете ознайомитися по цьому посиланню.

Кожен із запропонованих проектів дизайну інтер'єру можна використовувати для планування 2-х, і 3-х кімнатних квартир в ЖК Бульвар Фонтанів і об'єднаних квартир, багаторівневих пентхаусів. Зміна планування має здійснюватися з урахуванням всіх вимог санітарно-технічних і будівельних норм, і передбачає ряд істотних обмежень, пов'язаних з безпекою для будівлі в цілому, що вже враховано дизайнерами компанії при розробці проекту.

Офіційне оформлення перепланування квартири в ЖК Бульвар Фонтанів, ви можете не здійснювати тільки в наступних випадках:

 •   якщо найближчим часом ви не плануєте продавати квартиру або передавати її в дар;
 •   якщо ви не отримали цю квартиру у спадок;
 •   якщо ви не маєте наміру оформляти кредит під заставу цієї квартири.

Авторський дизайн елітних квартир в ЖК Бульвар Фонтанів передбачає безліч нестандартних інтер'єрних рішень, які дозволяють вигідно підкреслити велику висоту стелі, влаштувати, індивідуальний по обробці, декоративний камін і максимально використовувати переваги величезних вікон, що забезпечують не тільки панорамний вид, а й постійний потік проникаючого світла в денний час доби.

Переваги роботи з нами

Визначаючись з вибором фахівців для перепланування і створення дизайн-проекту інтер'єру, важливо заручитися допомогою надійних професіоналів, готових втілити в життя найсміливіші побажання. Саме таких фахівців ви знайдете в нашій студії Art-i-chok, під ім'ям якої було створено вже безліч проектів для сучасних новобудов, в тому числі, для ЖК Бульвар Фонтанів.

Звертаючись до нас ви отримаєте:

 • індивідуальний підхід (звучить банально, але ми опрацюємо кожну вашу ідею, допоможемо визначитися зі стилем і зробимо проект дизайну інтер'єру вашої квартири не схожим ні на один інший);
 • пунктуальність (творча робота не терпить точних розрахунків, але нам все-таки вдається спрогнозувати дедлайн, який ми ніколи не порушуємо);
 • якість (тільки кращі архітектори, дизайнери, підрядники та будівельники. Нам вдалося зібрати команду, що працює на результат);
 • свіжі ідеї (ми знайомі з новітніми тенденціями в дизайні інтер'єру квартир і готові поділитися цими знаннями, щоб інтер'єр вашого житла був актуальним ще кілька років потому);
 • любов до клієнтів (ми любимо наших замовників, їх бажання змінити простір навколо себе, зробити його комфортнішим, функціональнішим і зручнішим).

Для отримання додаткової консультації зателефонуйте нам по телефону і отримаєте відповіді на всі питання, що цікавлять!