Архітектурне проектування - важливий крок у розробці дизайн-проекту інтер'єру

Ви придбали землю, оформили всі документи і готові до створення будинку «з картинки». Або «на руках» вже є проект, але вас не влаштовують рішення, запропоновані фахівцями? Тепер справа за архітекторами, які створять для вас проект мрії.

У Artichok Design ми пропонуємо послуги з професійного архітектурного проектування. Створюємо індивідуальні проекти, що відображають всі побажання замовників. Допрацьовуємо і оновлюємо існуючі проекти. Розкриваємо потенціал площі і надаємо приміщенням функціональності.

Наші проекти - це не тільки ідеальний план вашого майбутнього будинку. Але і основа для розробки дизайн-проекту інтер'єру, що дозволяє передбачити всі особливості приміщень і створити простір, що враховують ваші вподобання і потреби.

Переваги індивідуального архітектурного проектування

Наше завдання - відсторонитися від шаблонів, забути про нав'язаних стереотипах і створити будинок, що відображає спосіб життя власників. Для цього ми вивели ідеальну «формулу», яка дозволяє максимально реалізувати всі побажання:

архітектурне проектування - розробка дизайн-проекту інтер'єру - реалізація

Індивідуальне архітектурне проектування - це ефективний формат співпраці, який несе в собі незаперечні плюси:

  • Унікальність. Ви отримуєте архітектурний проект з особливим архітектурним стилем, дизайном інтер'єру і екстер'єру.
  • Тонкощі планування. Кінцевий результат - будинок з ретельно продуманим плануванням, розрахованої під конкретного замовника.
  • Облік потреб. Ми передбачаємо кожну деталь, і реалізуємо всі побажання замовника.

Архітектурне проектування та розробка дизайн-проекту інтер'єру - де зв'язок

При грамотно спроектованому будинку, дизайнеру інтер'єру дістається в роботу якісне планування і продуманий функціонал, а це 50% успіху в роботі над інтер'єром.

У проект спочатку закладається деталізація, архітектор опрацьовує кожен елемент приміщень, створює докладний план, який спрощує роботу над обстановкою інтер'єру.

В результаті ви вирішуєте відразу два завдання:

  • отримуєте унікальний архітектурний проект, що відображає ваші побажання і потреби. Детальну документацію, за якою буде побудований будинок і все його елементи;
  • формуєте основу, на базі якої дизайнер приступить до розробки дизайн-проекту інтер'єру, уникне будь-яких неточностей і помилок в реалізації.

Архітектурне проектування в Artichok Design

Ви хочете створити будинок, в якому функціональність, комфорт і простір будуть гармонійно доповнювати один одного. Ми знаємо, як зробити це. Ви вже на шляху до реалізації своєї мрії. Від правильного вибору вас розділяє всього один крок.

Зателефонуйте нам і обговоріть з архітектором всі тонкощі співпраці: +380 097 437 1227.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ