Дизайн інтер'єру готелів та проекти готелів: зробіть ставку на стиль!

Ви прагнете залучити гостей нетривіальним дизайном інтер'єру готельних номерів? Хочете з першого погляду вразити уяву стильним оформленням холу, яке забезпечить WOW-ефект? Довірте створення дизайн проекту готелю креативним фахівцям студії «Art-i-Chok», і про вас почнуть говорити з захопленням!

Дизайн в ЖК Busov Hill по типу готелю від компанії Art-i-Chok

Класичний готельний бізнес здавна будується на створенні максимально комфортних умов і якісному сервісі. Однак вишколений персонал і зручності вже не дивують досвідченого гостя, залучити якого стає все складніше. Якщо ви хочете виділити свій заклад серед сотень подібних, зацікавити примхливого відвідувача і спонукати його зробити вибір на вашу користь, головну увагу потрібно звернути на дизайн інтер'єру готелів.

Найкраще люди запам'ятовують свої емоції. Саме за ними вони будуть повертатися до закладів, які залишили позитивне враження, змогли здивувати і підкорити своєю атмосферою. Мета дизайнерів студії «Art-i-Chok» - створити комфортну та унікальну обстановку, що запам'ятається, яка стане візитною карткою кожного готелю.

Оригінальний дизайн проект готелю - запорука його популярності

Дизайн готелю - це не просто неординарне оформлення. Це окрема історія, розказана за допомогою квітів, фактур, гри світла і простору. Важливо все: планування готелю, що гарантує зручність, дизайн готельних номерів, фото яких будуть представлені в буклетах, дизайн холу готелю, що створює перше враження. Все це враховують дизайнери, які займаються оформленням простору в цілому.

Вибираючи концепцію майбутнього дизайну, можна взяти за основу різні фактори:

 • географія будівлі. У будь-якій країні особливою популярністю користуються готелі в етнічному стилі, які дозволяють повністю зануритися в місцеву атмосферу. Проект будівництва готелю, розміщеного в історичній частині міста, може повторювати загальні риси екстер'єру та навколишньої архітектури. Це дозволить гармонійно вписати будівлю в загальну картину, зробити його родзинкою району і частиною його історії;
 • розташування закладу. Дизайн проект готельних номерів може будуватися в залежності від того, які пейзажі відкриваються за їхніми вікнами. Так народжуються інтер'єри в морському або урбаністичному стилі, робиться наголос на натуральні матеріали або вибирається напрямок техно;
 • особливий стиль. Бажаючи підкреслити статус закладу або зробити акцент на затишній домашній обстановці, дизайнери можуть розробити типовий проект готелю в стилі бароко або хай тек, класика або мінімалізм, контемпорарі або лофт;
 • тематика. Дуже популярні тематичні проекти готельних номерів, присвячені певному напрямі. Туристи із задоволенням зупиняються в оригінальних готелях, кімнати яких оформлені в дусі певної епохи, фільму або ідеї;
 • назва. Гармонійно зв'язавши оригінальну назву і оформлення готелю, можна зробити її унікальною і такою, що запам'ятовується.

Приступаючи до розробки плану готелю і дизайну готельних номерів, студія «Art-i-Chok» бере до уваги всі фактори та побажання власників, щоб грамотно організувати простір і створити неповторну атмосферу.

З чого починається дизайн інтер'єру готелю

При підготовці проектів міні готелів або планів масштабних готельних комплексів дизайнери студії «Art-i-Chok» намагаються досягти бездоганного балансу естетики і комфорту. Це складна, творча і кропітка робота, яка включає:

 • визначення концепції готелю;
 • розробку дизайну кожного приміщення;
 • підготовку робочої документації.

Працюючи над концепцією закладу, дизайнери визначають головну ідею, до якої буде підпорядковано все оформлення, і виділяють так звану фішку - ту родзинку, яка буде виділяти готель серед інших. Після цього починається детальне планування номерів готелів, технічних приміщень, зон відпочинку і ресепшена.

Другий етап дизайнерської роботи включає:

 • виміри всіх приміщень, на підставі чого розробляються їхні плани;
 • розробку плану розташування меблів;
 • планування підлог, стель і розташування стінних перегородок;
 • визначення кольорових рішень;
 • підбір меблів, обладнання і предметів декору;
 • розробку схеми освітлення.

Після завершення роботи дизайнери готують 3D візуалізацію, яка дозволяє клієнту побачити зображення інтер'єру таким, яким він буде після втілення.

Пропонуючи проектування готелів, головній увазі дизайнери приділяють оформленню холу. Це обличчя будь-якого закладу, його візитна картка, по якій створюється перше враження. Залежно від загальної концепції, вестибюль може бути наповнений атмосферою вишуканості і розкоші, вражати уяву своєю обдарованістю або дарувати відчуття спокою і турботи. Саме він задає загальний тон і диктує напрямок, в якому будуть представлені проекти готельних номерів та нежитлові приміщення. Дизайнери студії «Art-i-Chok» роблять все, щоб дизайн кожного готелю мав індивідуальні риси, при цьому задовольняв вимогам гостей з різним смаком.

Студія дизайну «Art-i-Chok»: креативно вирішуємо будь-які завдання!

Незалежно від розміру приміщень, кожен власник хоче, щоб його заклад був привабливим і незабутнім. Домогтися цього незмінно допомагає правильне планування готелю і творчий підхід до його оформлення. Пропонуючи оригінальні рішення, дизайнери студії «Art-i-Chok» зможуть розробити такі проекти готелів, фото яких при необхідності стануть прикрасою будь-якого журналу.

По-справжньому гідний заклад - це незмінне об'єднання трьох складових: якісного сервісу, комфортних умов для гостей і позитивних емоцій в післясмаку. Якщо ви довірите проектування готельних номерів і створення проектів апарт готелів нашій студії, ми доведемо, що все це можна отримати від приміщення з будь-якими вихідними даними. Додайте до своєї гостинності наше вміння управляти простором - і разом ми створимо місце, куди захочеться повертатися знову і знову.

Своїм клієнтам ми можемо запропонувати:

 • проекти готелю в будь-якому стильовому рішенні - від стриманого британського або колоніального оформлення, до помпезного бароко або розкішної класики;
 • проекти спа-готелів, створені для того, щоб дарувати відпочинок і незабутні спогади;
 • створення дизайну з нуля або редизайн готелів, проекти яких вас не влаштували або потребують оновлення;
 • комплексне ведення об'єктів - від створення типового проекту готельних номерів, холу і підсобних приміщень, до підбору матеріалів, меблів, декору.
 • проекти готелів у моря - готові проекти міні готелів на морі в будь-якому стилі
 • Апарат готель планування, міні готель планування, проект готелю на 20 номерів - у нас ви зможете знайти все що вам потрібно.

Ви можете не турбуватися про терміни і контролі - все це ми беремо на себе. Вам достатньо буде тільки оцінити дизайн готелю по фото, і увійти повноправним господарем в нові володіння після повного завершення робіт.

Чому варто довірити проектування готелів нам?

Від правильності вибору дизайнера залежить дуже багато чого. Якісний результат, що задовольняє вимогам замовника та вражає уяву гостей - це тільки вершина айсберга. Весь процес будівництва і ефективність подальшої роботи закладу будуть залежати від того, наскільки оперативно і грамотно дизайнери впоралися зі своєю роботою.

Дизайн лобі в ЖК Busov Hill по типу готелю від студії Art-i-Chok

Студія «Art-i-Chok» розуміє всю відповідальність, яку вона бере на себе при плануванні готельних номерів і завжди виправдовує довіру своїх клієнтів. Про нашу репутацію можна судити по:

 • готовим проектам готелів, які вже гостинно приймають постояльців;
 • дотриманні термінів роботи;
 • педантичності при виборі якісних елементів оформлення;
 • уважному ставленню до вимог замовників і відповідального супроводу кожного етапу роботи;
 • вмінню дотримуватися рамок бюджету.

Незалежно від класу готелю, ми завжди зможемо естетично і грамотно оформити кожен куточок закладу, розробити унікальний дизайн номерів, ресторанів, більярдних, салонів краси та інших зон відпочинку готелю. Довіряючи дизайн інтер'єру свого готелю нам, ви робите головний крок до його популярності в майбутньому.

Ми чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Або телефонуйте прямо зараз:

(044) 451 85 46

(097) 437 12 27


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ