Дизайн квартири готельного типу

У Artichok Design ми любимо складні завдання, створюючи дизайн інтер'єру як для великих будинків, так і для малогабаритних квартир. Дизайн квартири готельного типу – це популярний напрям нашої студії, що дозволяє перетворювати невеликі приміщення в візуально більш просторі і світлі.

Наші клієнти переконалися в тому, що навіть 20 квадратних метрів можуть стати функціональними, ергономічними і сучасними. Адже завдання наших дизайнерів не тільки створити гарний дизайн, але і максимально розкрити потенціал квартири, не применшуючи значення жодного сантиметра. Дизайн квартири готельного типу з Artichok Design - це мінімум клопоту і максимум користі. А ще - комфорт і затишок для кожного, хто переступає поріг оселі.

Пропонуємо не просто ідеї, а функціональні рішення

Під час роботи з малогабаритними смарт-квартирами наша мета - це функціональність в кожному елементі. Така квартира не терпить компромісів і повинна бути оформлена виходячи з трьох основних принципів:

  • простіше значить краще - мінімум декору і будь-яких предметів, які не несуть функціонального навантаження, захаращуючи простір;
  • відкрита зона - стіни «з'їдять» заповітні квадратні метри, тому для дизайну квартири готельного типу найкраще підходить планування-студія;
  • функціональні меблі - диван, що трансформується в ліжко або стіл, який можна повісити на стіну, тут хороші будь-які експерименти.

При створенні дизайну квартири готельного типу ми відштовхуємося від концепції хороших готельних номерів. Там реалізовані універсальні інтер'єри, де комфортно будь-якій людині. В смарт-квартирі важлива ергономічність і компактність, тому наші дизайнери уважно опрацьовують кожен варіант планування і розміщення меблів, щоб знайти «золоту середину» і перетворити маленьку непримітну житлоплощу в привабливу студію.

Ми розуміємо прагнення господарів невеликих смарт-квартир заощадити на послугах дизайнерів, але запевняємо, що робота фахівців для такого об'єкта як ніколи важлива. чому:

  • ми приділяємо увагу будь-якій дрібниці, «граємо» з розміщенням кімнат, використовуємо кожен сантиметр площі для того, щоб реалізувати весь потенціал квартири;
  • підбираємо кольорове оформлення, яке візуально збільшує простір, робить приміщення «глибшим» і вищим;
  • при оформленні дизайну квартири готельного типу ми використовуємо перевірені матеріали: немаркі, міцні та довговічні. Допомагаємо підібрати меблі і декор, які ідеально впишуться в концепцію.

Довіряючи створення дизайну інтер'єру нам, ви економите час, страхуєте себе від непередбачених витрат і гарантовано отримуєте ідеальний результат.

Дизайн квартири готельного типу: залишився один крок

Розробка інтер'єру для невеликої квартири - це складний процес, що вимагає знань і досвіду, а також розуміння сучасних тенденцій в дизайні. Студія Artichok Design - це те, що потрібно для створення житла мрії. Нехай це малогабаритна смарт-квартира, але запевняємо - вона може бути затишною і зручною. Головне - знайти правильний підхід.

І ми готові допомогти вам. Залишилось зовсім небагато. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися про дизайн квартири більше: +380 097 437 1227.

Подаруйте собі функціональне і гармонійне житло, де комфорт - це реальність.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ