Дизайн інтер'єру комерційних приміщень

Як театр починається з вішалки, так і оцінка компанії або закладу починається з дизайну інтер'єру. Хотіли б ви навчитися управляти враженням про свій ресторан, магазин, фірму або SPA-салон? Не прикладаючи зусиль, захоплювати, вражати уяву або викликати повагу? Довірте розробку комерційного інтер'єру студії «Artichok Design», і ми подбаємо про ваш імідж!

Дизайн інтер'єру комерційних приміщень від фірми Artichok Design

Будь-який комерційний дизайн інтер'єру повинен вирішувати три основні завдання - працювати на сприйняття, зручність і запам'ятовуваність. Що побачить ваш відвідувач, тільки-но переступивши поріг? Розкіш, вишуканість або креативність? Відчує він, що йому тут раді, і що про його комфорт подбали?

Ми знаємо, як управляти враженням. Сотні успішно реалізованих проектів, розуміння особливостей оформлення громадських приміщень і невичерпне джерело ідей дозволяє нам щоразу створювати унікальний і неповторний дизайн для наших клієнтів.

Ми розуміємо, наскільки важливо переплести ефектність і ергономічність, врахувати кожну деталь, щоб готовий дизайн комерційних інтер'єрів відповідав вашому фірмовому стилю. Грамотно поєднуючи технології та естетику, ми створюємо такі інтер'єри, які служать візитною карткою закладів і зміцнюють репутацію компаній.

Індивідуальний підхід до кожного комерційного дизайн проекту

Розробляючи план комерційного дизайну, ми завжди враховуємо особливість приміщення. Адже, не дивлячись на схожість вирішуваних за допомогою оформлення завдань, комерційний дизайн кафе буде відрізнятися від комерційного дизайну офісу. Ми знаємо всі тонкощі проектування різних приміщень, а тому ви можете довірити нам будь-яке своє дітище.

Починаючи роботу над новим проектом, ми не тільки формуємо головну концепцію, а й ретельно опрацьовуємо деталі. Адже щоб створити і підтримати візуальний образ, важливо все - від правильного підбору меблів і квітів, до невловимої атмосфери приміщення. Нам не потрібно згадувати, що до кожної своєї задачі ми застосовуємо індивідуальний підхід - це завжди зрозуміло само собою. Повністю занурюючись в роботу, ми розробляємо, дизайн проект комерційних приміщень, який буде орієнтованим на специфіку саме вашого закладу.

Дизайн ресторану від студії Artichok Design

До нас ви можете звернутися з приводу розробки:

 • Комерційного дизайну ресторану. Спираючись на його специфіку і образ вашого клієнта, ми сформуємо концепцію, яка стане основою майбутньої атмосфери. Як відомо, саме вона є тією притягальною силою, яка приваблює відвідувачів і викликає бажання покуштувати вашої кухні. Грамотно працюючи з простором, ми зможемо правильно зонувати його, зробити зручним для персоналу і комфортним для ваших гостей.
 • Комерційного дизайну бутика. Оформити магазин так, щоб покупцеві захотілося зайти в нього - велике мистецтво. Спроектувати дизайн таким чином, щоб він сприяв вчиненню покупки - мистецтво подвійно. Наші дизайнери є не тільки творцями і художниками, а й до певної міри маркетологами. Розуміння законів ринку торгівлі дозволяє нам створювати привабливий комерційний дизайн магазина, який буде враховувати корпоративний стиль вашого бренду, підкреслювати елітарність і сприяти впізнаваності.
 • Дизайну офісів або холу компанії. Головна мета такої роботи - показати обличчя фірми, відобразити її діяльність і сформувати простір, зручний для роботи співробітників. Дизайн розробки комерційних приміщень буде спиратися на їх призначення, кількість працівників, корпоративний стиль. Так, якщо приміщення для рядового персоналу повинно бути правильно зоноване і добре освітлене, то кабінети керівного складу вимагають більш солідного оформлення і творчого підходу. Фойє, конференц-зали та інші приміщення, які формують враження і грають роль в ухваленні важливих для фірми рішень, продумуються особливо ретельно.
 • Дизайну SPA-салону. Ми особливо любимо такі проекти за можливість повністю розкрити свій художній смак, відобразити ваші очікування і створити казку, в яку захочеться повертатися. Розробляючи такий дизайн інтер'єру комерційних приміщень в Києві або іншому місті, ми враховуємо передбачувані сценарії обслуговування, продумуємо оригінальне освітлення і створюємо неповторну luxury-атмосферу для ваших клієнтів.

Дизайн мережі фірмових магазинів М'ясна Гільдія від студії Artichok Design

Перегляньте наші роботи, і ви переконаєтеся, наскільки несхожі вони один на одного. І, тим не менше, всіх їх об'єднує спільна риса - неповторний шарм, власний характер і приваблива атмосфера:

Як працює наша студія комерційного дизайну інтер'єру

Наш досвід дозволяє нам брати в розробку будь-які проекти і робити все від комерційного дизайну бару, до дизайну інтер'єру автосалону. Від вас вимагається лише озвучити свої побажання, а все інше - завдання нашого творчого колективу. У процесі роботи ми:

 • розробляємо ідею і концепцію майбутнього інтер'єру, яка буде сприяти розвитку вашого бізнесу;
 • консультуємося з експертами технологами, щоб створити максимально практичний і функціональний інтер'єр;
 • розробляємо дизайн-проект, який буде будуватися в рамках вашого бюджету;
 • створюємо 3D-візуалізацію, на якій ви побачите, як буде виглядати приміщення після завершення всіх робіт;
 • формуємо робочу документацію, необхідну для правильності реалізації всіх ідей;
 • підбираємо меблі, матеріали та декор, які зможуть підтримати ваш фірмовий стиль;
 • здійснюємо авторський нагляд за кожним етапом роботи;
 • відстежуємо результати навіть після запуску проекту.

Наші послуги включають як створення дизайн-проектів з нуля, так і розробку комерційних проектів реконструкцій. Хочете отримати індивідуальний дизайн, який розриває шаблони? Ви прагните змінити приміщення до невпізнання і вдихнути свіжі сили в свій бізнес? Ласкаво просимо в студію «Artichok Design»!

Дизайн интер'єру офісів від фірми Artichok Design

Дизайн-студія «Artichok Design» - ми зацікавлені у вашому успіху!

Ми точно знаємо, в чому секрет успішного комерційного інтер'єру. Ми працювали з різними бізнесами, і зрозуміли: без повного занурення в сферу діяльності клієнта, без розуміння її специфіки та особливостей, неможливо створити по-справжньому ефективний дизайн. Саме тому ми так відповідально ставимося до кожного свого проекту і так багато уваги приділяємо кожному дизайну комерційних інтер'єрів в Києві або будь-якому іншому місті.

Звертаючись до нас, ви можете гарантовано розраховувати на:

 • унікальність проекту вашого закладу;
 • оперативність роботи;
 • комплексний підхід до вирішення завдань дизайну;
 • створення проекту в рамках кошторису;
 • повну відповідність результату вихідної візуалізації.

Нам не байдужа доля кожного нашого проекту, а тому ми не тільки доводимо його до кінця, а й контролюємо, наскільки правильно вгадали з концепцією, яку реакцію викликає дизайн у відвідувачів закладу. Все це дозволяє нам удосконалюватися і виконувати свою роботу краще, ніж просто добре.

Звертайтеся до нас, і ми доведемо свою професійність на практиці!

Чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Або телефонуйте нам прямо зараз:

(044) 451 85 46

(097) 437 12 27


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ