Дизайн інтер'єру приватного будинку

Бажання переїхати у власний будинок - це не тільки прагнення усамітнитися від суєти. Це можливість повністю підпорядкувати собі простір, зробити його своїм відображенням і створити комфортний світ з унікальною атмосферою. Дизайнери студії «Art-i-Chok», як ніхто, розуміють це, пропонуючи розробку розкішних і сучасних дизайнів будинків.

Ми вміємо слухати своїх клієнтів і пропонувати власні рішення, бачити перспективи і створювати гармонію. Довіряючи нам оформлення свого будинку, ви можете бути впевнені в його неповторності.

Проекти дизайнів будинків і котеджів від студії «Art-i-Chok» - це куточок для душі

Дизайн-проект Ритми онікса від студії Art-i-Chok

Наша робота будується на усвідомленні того, що не існує двох абсолютно однакових людей. Навіть члени однієї сім'ї мають різні смаки і переваги, а тому, проектуючи дизайн інтер'єру котеджу, ми прагнемо врахувати інтереси кожного, об'єднати їх під одним дахом і створити єдину комфортну і гармонійну атмосферу для всіх.

Щоб домогтися цього ми використовуємо різні прийоми і рішення. Це і поєднання стилів, і створення на одній локації різних зон, і застосування контрастних матеріалів для обробки. Головне ж наше завдання полягає в тому, щоб все це читалося як єдиний ансамбль органічного інтер'єру, в якому кожен відчуває себе вдома.

Пропонуючи свої послуги, ми не обмежуємо вас у фантазії. Ви можете висловити найсміливіші побажання, які стосуються архітектурного проекту або внутрішнього оформлення, а ми постараємося втілити їх в життя і наділити індивідуальними рисами.

Ми вміємо працювати з простором, а тому таких проблем, як складне планування або недолік площі для нас не існує. Наші фахівці зможуть обіграти кожен квадратний метр і задіяти кожен куточок, щоб отримати максимум світла і простору.

Дизайн інтер'єру будинку від компанії Art-i-Chok

 Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими роботами:

Проектування і дизайн сучасних будинків: гармонія всередині і ззовні

Особливість приватного будинку полягає в тому, що перше враження про нього виникає ще ззовні. Його архітектура зможе розповісти про господарів навіть більше, ніж живе спілкування з ними. За допомогою студії «Art-i-Chok» ви можете відкритися оточуючим теплим і дружнім стилем шале, вразити уяву авангардним оформленням або викликати інтерес сучасним функціоналізмом або мінімалізмом. У нас ви можете замовити:

Замовляючи дизайн інтер'єру будинку під ключ, ви можете довірити нам і оформлення екстер'єра. З огляду на ваші побажання, особливості побудови і її внутрішній вигляд, ми розробимо ексклюзивний ландшафтний дизайн, який стане гідним обрамленням вашого будинку. Дизайнери нашої студії зможуть допомогти вам і в разі, коли ви хочете перепланувати під себе придбаний будинок з уже готовим дизайном. Незалежно від вихідних даних, ми зможемо змінити його до невпізнання, повністю підпорядкувавши інтер'єр і екстер'єр вашим побажанням.

Зателефонуйте нам, і ми зробимо будинок вашої мрії реальністю!

(044) 451 85 46

(097) 437 12 27

Якщо ж Ви віддаєте перевагу особистому візиту, чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ