Дизайн офісних приміщень

Інтер'єр офісу є невід'ємною частиною іміджу компанії. Ледве переступивши поріг, відвідувач отримує перше враження про фірму, візуально визначаючи її статус. Якщо ви хочете відразу завоювати довіру клієнтів і створити комфортну атмосферу для продуктивної роботи, вам просто необхідно замовити дизайн інтер'єру офісу від студії "Artichok Design".

Ми розуміємо, як важливо для кожної компанії висловити свою індивідуальність і зацікавити власним, неповторним стилем. Розробляючи дизайн інтер'єру офісу в місті Київ, ми зможемо об'єднати естетику і функціональність, відобразити напрямок вашої діяльності.

Дизайн інтер'єру офісних приміщень від компанії Artichok Design

Вибираючи дизайн офісу від професіоналів, ви отримуєте ексклюзивний інтер'єр, який буде відповідати корпоративному стилю компанії, відображати її місію та цінності. Його унікальність зробить його яскравим і незабутнім для відвідувачів, створить бажання повертатися і бути причетним до вашої справи.

Грамотний дизайн інтер'єру офісів - крок компанії до успіху

В умовах сучасної жорстокої конкуренції важливо використовувати всі способи для успішного представлення своєї компанії і виділення її сильних сторін. Дизайн інтер'єру в офісі в цьому плані відіграє важливу роль. Яскравий і динамічний, або стильний і стриманий, він завжди буде грати в вашу користь, доповнювати образ вашого бізнесу і створювати потрібне вам враження.

Дизайн інтер'єру офісу IT-компанії від студії Artichok Design

Приділяючи увагу дизайну офісних приміщень, ви підвищуєте репутацію своєї компанії, а ми використовуємо весь свій творчий потенціал, щоб допомогти вам у цьому. Якщо ви хочете освіжити інтер'єр, зробити його оригінальним і неповторним - наші дизайнери із задоволенням зроблять це для вас, враховуючи всі ваші побажання!

Уважно вивчивши особливості вашої компанії, ми підберемо актуальні кольорові рішення для оформлення, попрацюємо над освітленням, декором і розстановкою меблів, - зробимо все, щоб ви змогли з гордістю приймати гостей в своєму офісі. Вам достатньо озвучити свої побажання, і дизайнери студії "Artichok Design" створять суворий діловий простір, в якому легко будуть прийматися важливі рішення, або атмосферу, що дозволяє прийти до порозуміння і згоди.

Завдання дизайну інтер'єру офісу компанії

Стиль оформлення офісу багато в чому буде залежати від ваших уподобань і напрямку діяльності фірми. З огляду на це, ми зможемо максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр і адаптувати приміщення під ваші запити.

Органічний дизайн інтер'єру, створений від "Artichok Design", буде вирішувати такі завдання:

 • правильно зонувати простір, виділяючи територію для роботи, відпочинку та переговорів з клієнтами;
 • забезпечувати комфортні умови роботи для всіх співробітників;
 • відображати сферу діяльності і досягнення фірми;
 • працювати на репутацію компанії і створювати позитивний образ;
 • виділяти компанію серед конкурентів.

Дизайн інтер'єру офісу інтернет-магазину Autonom від студії Art-i-Chok

Однаково ефективно ми працюємо як над масштабними проектами, так і над дизайном невеликих офісів, здійснюємо проектування офісів it компаній, торгових фірм, створюємо дизайн інтер'єру готелів і робимо проекти міні готелів. Пропонуємо Вам ознайомитися з прикладами наших робіт:

У наших силах перетворити невеликий простір, візуально збільшити його і зробити зручним для кожного. Застосувавши неабиякі рішення і творчий підхід, ми зможемо правильно обіграти великі площі, підкреслити статус компанії і її рівень.

Дизайн проект інтер'єру офісу крок за кроком

Розробці дизайну офісних приміщень завжди передує складна і клопітна робота. При підготовці проектів наші дизайнери враховують діяльність компанії, вислуховують побажання замовника, аналізують всі плюси і мінуси приміщення і визначають способи, які дозволять обіграти недоліки.

При виборі стилю оформлення велике значення має профіль компанії. Для серйозних ділових фірм найчастіше використовується дизайн інтер'єру в стилі хай-тек і дизайн інтер'єру в стилі мінімалізм, що підкреслюють строгість і лаконічність. Однак, все більше клієнтів прагнуть відійти від стандартних форм і кольорів і розбавити дизайн офісних приміщень нестандартними ідеями. Дизайнери студії "Artichok Design" завжди зможуть запропонувати цікаві альтернативні варіанти, які не тільки вдихнуть свіжий струмінь в атмосферу, а й збережуть зручність і спрямованість офісу.

Розробка проектів офісів проходить в кілька етапів:

1. Вивчення і планування. На цьому етапі дизайнери збирають інформацію про об'єкт, роблять виміри стель, стін, дверних і віконних прорізів, визначають несучі конструкції і прив'язку до інженерних комунікацій. В цей же час проходять обговорення з замовником особливостей офісних процесів і аналіз того, як буде протікати робота персоналу всередині проектованого простору.

2. Визначення концепції. Цей етап має на увазі вибір стилю і кольорових рішень для оформлення, підбір матеріалів, меблів та елементів освітлення.

3. Візуалізація проекту. Вона має на увазі розробку тривимірного зображення з найбільш значущих ракурсів. Це дозволить клієнтові оцінити результат роботи і затвердити розробку ескізних креслень.

4. Розробка робочого проекту. На підставі даних обмірів та затвердженого концептуального плану будуються робочі креслення. Вони стануть основою для втілення дизайн-проекту офісу. 5. Підготовка відомостей і специфікацій. Наші фахівці готують таблицю з інформацією про оздоблювальні матеріали, характеристики сантехнічного обладнання, меблі та інші елементи інтер'єру.

По закінченню всіх етапів проектування ви отримаєте дизайн інтер'єру офісу, який стане не тільки комфортним місцем для роботи, але і майданчиком для стрімкого зростання вашої компанії.

Вибираючи студію "Artichok Design", ви завжди можете розраховувати на:

 • ексклюзивність вашого проекту;
 • креативність і професіоналізм;
 • витримування термінів;
 • уважність до ваших побажань;
 • дотримання рамок кошторису;
 • індивідуальний підхід.

Вартість дизайну оформлення офісу буде залежати від ваших побажань і обсягів робіт, однак вона завжди буде виправдана отриманим результатом. Замовте дизайн офісу сьогодні, і ми гарантовано створимо комфорт і гармонійний простір для ефективної роботи!

Ми чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Або телефонуйте прямо зараз:

(044) 451 85 46

(097) 437 12 27


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ