Комплектація проекту

Світло і меблі в Art-i-Chok

Студія дизайну Art-i-Chok пропонує зробити революцію в меблюванні і освітленні будь-якого приміщення. Завдяки співпраці з провідними європейськими фабриками, перелік «комфортних» послуг нашої студії включає повну комплектацію об'єктів меблями і світлотехнікою. Ми створюємо дизайн інтер'єрів, філігранно поєднуючи Ваші побажання з приголомшливими пропозиціями, які надають кращі виробники з Італії, Іспанії, Німеччини, Англії.

Чому варто звернутися в Art-i-Chok?

Відповідь очевидна. Наша компанія пропонує унікальні можливості: проектуючий дизайнер забезпечує професійну підтримку при роботі з каталогами та складанні кінцевого проекту, менеджер не обмежує Вас у виборі, пропонуючи відразу кілька варіантів, складених кваліфікованими фахівцями. Ми не зупиняємося на співпраці з вузьким колом фабрик-виробників, постійно розширюючи пропозицію і Ваші можливості. Основним же критерієм відбору постачальників були і залишаються надійність, якість і індивідуальність.

Меблева мрія від Art-i-Chok!

Купити італійські меблі для створення вишуканої обстановки, яка максимально відповідає Вашим смакам і побажанням, зовсім не складно. Досить ввести в пошуковий рядок браузера «італійські меблі київ». Але тільки у нас Ви зможете отримати максимум інформації про цікаві для Вас моделі. До Ваших послуг барвисті каталоги, технічна документація, зразки оздоблень і тканин. Досвідчені менеджери оперативно і точно оброблять замовлення відповідно до проекту, який виконують дизайнери студії. «Комфортні» послуги від Art-i-Chok мають на увазі також безкоштовний виїзд замірника, доставку, установку, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Всі етапи обробки замовлення при цьому ретельно продумані: Ваші меблі не будуть припадати пилом ні в приміщенні, де ще не закінчений ремонт, ні на складі компанії - вони будуть поставлені в точно зазначений термін.

Телефонуйте в Art-i-Chok, створіть свою реальність!

Мій дім — моя фортеця. Ця фраза є відображенням думки переважної більшості людей. «Мій будинок - моя індивідуальність» - стане відображенням не тільки думки, а й насправді кожного клієнта Art-i-Chok. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, абсолютна увага фахівців до всіх нюансів, деталей, акцентів і побажань дозволять створити неповторний і ексклюзивний інтер'єр саме для Вас.

Для того, щоб швидко купити меблі, Київ пропонує масу можливостей і варіантів. Але тільки в Art-i-Chok мрії стають реальністю. Дзвоніть прямо зараз!

(097) 437-12-27

(044) 451-85-46


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ