Декор

Декор - це завершальний штрих, що дозволяє зв'язати всі елементи інтер'єру, відобразити характер господарів, і задати настрій приміщень.

Незважаючи на те, що декорування простору асоціюється у багатьох з приємними клопотами, що дозволяють нарешті відпочити після ремонту, насправді - це важливий етап, покликаний наділити інтер'єр акцентами і яскравим деталями.

Займаючись декором житлових і комерційних інтер'єрів, ми враховуємо всі параметри приміщення, побажання господарів, особливості та бюджет проекту. Комплексний підхід до питання дозволяє нам підбирати кращі поєднання форм, матеріалів і фактур, які створюють затишок і гармонію в будинку.

Декор квартири і будинку

Яким буде ваше житло: гармонійним, ніжним і витонченим або яскравим, динамічним і сучасним - вирішувати вам! Ми підлаштовуємось під бажання господарів, залучаючи в приміщення житла те, що робить мешканців ще щасливішим.

Співпрацюючи з провідними європейськими фабриками і дизайнерами, ми пропонуємо вам елементи декору, здатні внести «родзинку» в інтер'єр будь-якої кімнати.

Вітальня. Килими, ширми, рамки і декоративні аксесуари додадуть приміщенню завершений вигляд, наповнюючи його приємними мотивами.

Спальня. Пледи, подушки, покривала, оригінальна постільна білизна та настільні аксесуари зроблять кімнату затишніше, запрошуючи господарів зануритися в спокійну і щасливу атмосферу.

Ванна кімната. Дзеркала, вази і статуетки прикрасять невелику кімнату, перетворюючи її в стильний і гармонійний простір.

Їдальня. Підсвічники, посуд і невеликі скульптури заповнять порожнечу, наділивши простір змістом.

Декор ресторанів і готелів

Декор - це безмовне спілкування з гостем, що передає йому певний настрій. Ми сприймаємо цей настрій і втілюємо його в декораціях інтер'єру вашого закладу.

Ексклюзивні дзеркала, вішалки, вази, годинник, свічники та текстиль - все це підбирається в чіткому дотриманні концепції проекту, з дотриманням бюджету і ваших побажань.

Бар, ресторан або готель - ми створимо для інтер'єру ідеальне обрамлення, яке привертає клієнтів і буде працювати на вас.

Декор вуличних зон

Ми пропонуємо елементи декору, які перетворять відпочинок на терасі в справжню насолоду. Дизайнерські пледи, вази і статуетки - це затишок в деталях, який ви заслужили

Залишається лише озвучити свої побажання, а ми запропонуємо вам десятки рішень, з яких ви виберете «те саме».

Формула затишку

Декор здатний перетворити простір, зробити його «близьким по духу», затишним і гармонійним. Знайти ідеальну комбінацію і розібратися у всіх тонкощах декорування приміщень дуже складно. Зверніться до нас і ви отримаєте декор, який перевершить всі очікування.

Зателефонуйте нам по телефону:

(097) 437-12-27

(044) 451-85-46

Або приїжджайте в офіс, розташований за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Не витрачайте час на деталі, доручіть це фахівцям!

 


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ