Двері

Двері є не тільки одним з базових елементів інтер'єру, але і дозволяють розставити акценти, зробити оформлення кімнат виразніше і зв'язати обробку приміщення в єдине ціле.

Неважливо, скільки було витрачено на розробку проекту, закупівлю оздоблювальних матеріалів і роботу фахівців, якщо двері підібрані неправильно. Адже саме двері є ключовим фактором, що визначає статус житла.

Наше завдання - знайти ідеальний баланс естетики, якості та функціональності, з чим ми відмінно справляємося завдяки великій кількості пропозицій від наших партнерів - провідних світових виробників вхідних і міжкімнатних дверей.

Ми підбираємо фактури, форми і кольори, що відповідають концепції дизайну інтер'єру. Вам не потрібно думати, наскільки гармонійно двері будуть поєднуватися з покриттям підлоги або який бренд пропонує дійсно якісні вироби. Все це ми зробимо за вас, поки ви будете займатися іншими важливими справами.

Важливі особливості

Складно знайти приміщення, в якому відсутні двері. Будучи часто використовуваним і популярним елементом, вони вимагають підвищеної уваги при виборі, установці і декоруванні (якщо це передбачено).

При виборі дверей ми враховуємо всі деталі, від матеріалу, з якого виготовлено полотно, до ескізу, нанесеного на поверхню. Комплексна оцінка виробу дозволяє з точністю визначити: чи підходять двері саме до цього інтер'єру. І тільки коли знаходиться «той самий» варіант, ми пропонуємо його вам.

Стиль і конструкція

Двері видно практично з кожного ракурсу житла, тому їх дизайн - важлива складова «картинки» простору, яку ви будете спостерігати щодня.

Наші європейські партнери пропонують великий вибір дверей, які зможуть доповнити будь-який інтер'єр, будь це стримана класика або сміливий лофт.

Сучасні двері. Велика кількість скла, глянцева фактура, відсутність зайвих деталей - все це об'єднує сучасні моделі, які часто використовуються при доповненні інтер'єрів в стилі хай-тек, лофт і модерн.

Класичні двері. Залежно від відтінку, такі двері підійдуть практично до кожного інтер'єру. Ми оцінюємо загальну концепцію проекту, його ідею і настрій, пропонуючи кращі класичні поєднання для вашого комфорту.

Двері прихованого монтажу. Неймовірно стильне рішення, візуально полегшує простір. Короб таких дверей монтується на етапі будівельних робіт, тому важливо спочатку визначитися з конструкцією.

Розсувні двері. Коли площа квартири невелика і вимагає збереження кожного квадратного сантиметра, то розсувні двері - це відмінний варіант дозволяє економити простір. Головне - правильно визначити стилістику полотна, яка ідеально впишеться в концепцію інтер'єру.

Найкраще для вашого комфорту

Це символічно, але двері і є тим самим входом в затишний простір, де завжди спокійно і легко. Ми робимо цей вхід практичним і привабливим, підбираючи двері, які не розривають інтер'єр, а доповнюють його.

Зателефонуйте нам по телефону:

(097) 437-12-27

(044) 451-85-46

Або приїжджайте особисто за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

І ми підберемо для вас найкращий варіант за стилем, конструкцією і ціною.

 


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ