Меблі

Сучасні меблеві каталоги рясніють пропозиціями від різних фабрик, надаючи споживачам різноманітність кольорів, фактур, форм і стилістичних напрямків. Але вибрати просто гарні меблі, які візуально відповідають побажанням - недостатньо.

Придбані елементи повинні відображати ідею інтер'єру, підкреслювати статус житла і вписуватися в бюджет проекту без шкоди якості. Ми займаємося комплексним підбором меблів, які є не тільки функціональним елементом інтер'єру, але і доповнюють стиль кімнат, гармонуючи зі складеним проектом.

У співпраці з відомими європейськими брендами-виробниками меблів, ми створюємо ідеальні комбінації, в яких комфорт сусідить з динамікою, а нейтральні зони доповнюються яскравими акцентами.

Ідеальні комбінації меблів від студії Art-i-Chok

Меблі для квартири і будинку

Розробляючи проект інтер'єру, дизайнери враховують кожну деталь, звертаючи особливу увагу на особливості меблів, які повинні відповідати трьом основним критеріям:

  • функціональність;
  • актуальність;
  • відповідність основному стильовому вектору.

При виборі меблів важливо розуміти нюанси розташування і призначення предметів, які і стануть тим «каркасом», що гарантує затишок і візуальну гармонію в будинку.

Якими емоціями буде наповнене ваше житло - вирішувати вам! А ми допоможемо зробити так, щоб пошук, вибір і затвердження деталей стали для вас непомітні.

Меблі для готелів, кафе і ресторанів

Відвідувачі громадських закладів шукають комфорт і візуальну насолоду. Предмети меблів здатні подарувати ці відчуття. Головне - знайти баланс.

Ми пропонуємо сотні рішень для вашого бізнесу, враховуючи тенденції, потреби аудиторії та особливості планувального рішення простору.

Меблі для вулиці

Тераса, присадибна ділянка або літній майданчик в ресторані не менше за інших зон вимагають грамотного облаштування предметами меблів.

Перша вимога до меблів, розташованих на вулиці - це підвищена стійкість до вологості, перепадів температури і механічних пошкоджень. Однак є не менш важливий фактор - гармонійне поєднання з внутрішньої обстановкою приміщення.

Ми складаємо унікальні комбінації з європейських меблів в залежності від ваших побажань. Вам залишається тільки вибрати і приступити до облаштування вуличної зони.

Комплектація проекту меблями від компанії Art-i-Chok

Отримайте свою формулу затишку

Меблі не просто доповнюють інтер'єр - вони збирають його по найдрібніших деталях. А ми допомагаємо цьому пазлу зібратися в гармонійне ціле.

Вам потрібні меблі для квартири, будинку, ресторану або присадибної ділянки? Ми зробимо так, щоб вибір предметів не займав багато часу, а отриманий результат вписувався в ваше уявлення про затишок і якість.

Зателефонуйте нам по телефону:

(097) 437-12-27

(044) 451-85-46

Або приїжджайте в офіс, розташований за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Ми обговоримо деталі і разом складемо «ту саму» комбінацію, яка подарує вам комфорт!

 


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ