Освітлення

Освітлення відіграє ключову роль в інтер'єрі будь-якого приміщення. Світло диктує емоцію, дозволяючи простору по-різному розкриватися слідом за настроєм господарів.

Наше завдання - вловити цей настрій і запропонувати вам освітлювальні прилади, які стануть не тільки функціональним елементом простору, а й предметом декору, що підкреслює особливості інтер'єру.

Головна перевага нашої роботи - комплексний підхід. Займаючись внутрішнім і зовнішнім проектуванням, ми готові підібрати ідеальне освітлення для квартири, будинку, присадибної ділянки і інших зон. Ви отримаєте ансамбль світла, де кожен елемент доповнює один одного, при цьому виконуючи свою головну функцію.

Внутрішнє освітлення

Гра світла в приміщеннях квартири, будинку або офісу дозволяє досягти ідеального балансу комфорту і стилю, де природне освітлення вміло доповнюється штучними джерелами.

Перед тим, як приступити до вибору освітлювального приладу, ми ретельно оцінюємо можливості приміщення, представляємо кілька варіантів розташування світильників і вибираємо найбільш підходящий.

У кожного предмета своя мета - розуміння цього призводить до раціонального підбору обладнання. Обрана за всіма правилами люстра здатна підкреслити стильове рішення інтер'єру, при цьому зберігаючи свою функціональність. Настільна лампа подарує комфорт під час роботи. Світильники в ванній будуть безперебійно працювати в умовах підвищеної вологості. Торшер стане альтернативним джерелом світла, коли захочеться спокою і усамітнення. А декоративні світильники допоможуть досягти необхідної ілюзії, візуально перетворивши простір.

Зовнішнє освітлення

Тераси, присадибні ділянки, територія басейну, дитячі майданчики та інші зовнішні зони житла вимагають не менше уваги при виборі освітлювальних приладів.

Ми пропонуємо настінні, підлогові і стельові світильники, які стануть справжньою функціональною прикрасою, що доповнює внутрішнє обладнання приміщень.

Ландшафтне освітлення

Вибір освітлення для зелених зон території - це ціле мистецтво, яке потребує певних знань і навичок.

Ми створюємо якісні комбінації за допомогою першокласного освітлювального обладнання, дозволяючи власникам і гостям будинку відчувати себе комфортно і невимушено, прогулюючись по ділянці навіть в темний час доби.

Надійність і якість

Співпраця з провідними світовими виробниками дає нам можливість пропонувати клієнтам краще співвідношення ціни і якості обладнання. Вам залишається лише озвучити побажання і довіритися фахівцям студії Art-i-chok, які підберуть для вас найкраще рішення!

Зробіть мрії реальністю вже сьогодні! Зателефонуйте нам по телефону:

(097) 437-12-27

 (044) 451-85-46

Або приїжджайте в офіс, розташований за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Ми будемо раді стати вашим провідником у світ якості і комфорту!

 


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ