Паркет

Дерево - унікальний матеріал, здатний гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Саме тому паркет є популярним елементом облаштування житла, відкриваючи можливість експериментувати з фактурами, квітами і візерунками.

Ми прагнемо зробити ці експерименти реальними, перетворюючи їх в основу для дизайну інтер'єру мрії, за яким до нас і звертаються клієнти. Співпраця з європейськими брендами дозволила нам відкривати нові горизонти, пропонуючи вам ексклюзивні рішення, здатні перетворити типовий простір в приміщення, де хочеться жити.

Головне, що необхідно врахувати при виборі паркету - це загальну стилістику дизайну. Тоді результат не тільки порадує якістю і видом підлогового покриття, але і гармонійно впишеться в задум дизайнера і господарів.

Класичний інтер'єр

Натуральні кольори і традиційна англійська «ялинка» стануть відмінною основою для вибудовування класичного стилю в дизайні інтер'єру. Однак дизайнерам належить врахувати ідеальний відтінок і фактуру дошки, які зможуть гармонійно взаємодіяти з іншими елементами інтер'єру.

Якщо ви оформляєте житло в класичному стилі, то паркет - це прекрасний варіант, який додасть нотки затишку і тепла в приміщення будинку. І поки ми зайняті підбором кращого рішення для вашого інтер'єру, ви можете займатися своїми справами, занурюючись в процес лише на етапі затвердження деталей.

Скандинавський інтер'єр

Вибілені відтінки цінних порід дерева створюють в кімнатах атмосферу свободи, спокою і безтурботності, які так любить «легкий» скандинавський стиль.

Ми співпрацюємо з виробниками, що пропонують широкий асортимент художнього паркету і паркетної дошки в світлих відтінках. Це дозволяє нам знайти для своїх клієнтів максимально відповідний варіант підлогового покриття, відповідний бюджету і стилю проекту.

Інтер'єр арт-деко

Контрасти, сміливість і вихід за рамки - так можна охарактеризувати яскравий, але в той же час спокійний арт-деко. Для такого інтер'єру ми вибираємо темний паркет насичених відтінків, який служить ідеальним тлом для облаштування простору.

Арт-деко дарує власникам житла можливість самовираження, а паркет «підхоплює» цю можливість, пропонуючи десятки варіантів поєднань, які ми професійно комбінуємо в студії Art-i-chok.

Ставка на якість

Ми регулярно відвідуємо виставки відомих брендів, що займаються виробництвом паркету. Завдяки цьому нам вдалося напрацювати базу партнерів, що пропонують відмінну якість матеріалів за оптимальною ціною.

Працювати з нами - комфортно і вигідно! Вам необхідно лише задати вектор, і озвучити свої побажання, а ми підберемо для вас підлогове покриття відповідно до Ваших уподобань і особливостей дизайн-проекту.

Зателефонуйте нам по телефону:

(097) 437-12-27

(044) 451-85-46

Або приїжджайте особисто в офіс, розташований за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Ми допоможемо вам створити інтер'єр мрії без проблем і турбот!


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ