Консультації при купівлі квартири

Купівля квартири - це хвилювання, пошук, аналіз та необхідність прийняття вірного рішення, від якого залежить комфорт і гармонія в майбутньому житлі. Крім того - це ще й певні ризики, з якими стикаються багато покупців, які не мають достатнього досвіду в подібних питаннях.

Консультації при купівлі нерухомості від компанії Art-i-Chok

Важливо пам'ятати, що купуючи квартиру, ви платите за кожен квадратний метр, який обов'язково повинен бути використаний. Однак не завжди корисна площа приміщень збігається з планами забудовника. Це пов'язано з неграмотно складеним плануванням, що вимагає змін. Але ж простіше і дешевше одразу проаналізувати існуючий план і розробити оптимальний проект перепланування. Або ж спочатку придбати квартиру, яка влаштовувала б вас за всіма параметрами.

Ми готові розділити з клієнтами всі турботи, пов'язані з вибором нерухомості і допомогти купити квартиру, в якій можна реалізувати будь-які мрії про функціональний і затишний дизайн інтер'єру.

З нашою допомогою ви позбудетеся додаткових витрат на перепланування і точно не розчаруєтеся в обраному варіанті!

Розумна інвестиція в комфортне майбутнє

У студії Art-i-Chok ви отримаєте допомогу кваліфікованих дизайнерів і архітекторів з багаторічним досвідом роботи. Це дозволить зробити раціональний вибір, в якому враховані індивідуальні особливості: ваш ритм життя, уподобання і характер.

Крім цього, наша консультація несе в собі ряд безперечних вигод:

Підбір житлового комплексу. Від інфраструктури району та функціональності комплексу залежить якість життя і безпека власників квартири. Ми допомагаємо вибрати новобудову, розташовану поруч з ключовими транспортними розв'язками і ключовими установами. Якщо це необхідно, враховуємо ряд факторів: наявність паркінгу, зони дозвілля, майданчики для вигулу собак та інші.

Допомога в підборі квартири від компанії Art-i-Chok

Вибір кращої квартири в будинку. Якість вентиляції, сторона, на яку виходять вікна, шум і теплоізоляція - важливі особливості, які відрізняються в межах одного будинку.

Економія коштів. Ми підберемо квартиру, яка не потребує великих капіталовкладень на перепланування або незапланованих витрат при ремонті. Це дуже важливо, адже переробляти ремонт або міняти план дій в процесі коштує набагато дорожче, ніж спочатку грамотно розроблений проект.

Детальний аналіз квартири

Перш ніж винести рішення, ми проводимо аналіз важливих критеріїв, що впливають на якість квартири:

  • надійність будови - вивчення якості конструкції і використаних матеріалів;
  • комунікації - перевірка стану вентиляції, електричних, водних і опалювальних комунікацій;
  • планування - вивчення плану квартири або виїзд на об'єкт для виявлення нераціонально використаних квадратних метрів з подальшими пропозиціями про варіанти перепланування.

Аналіз цих показників дозволяє максимально точно визначити квартиру (або декілька), яка підходить майбутнім господарям за всіма параметрами.

Планувальне рішення

Консультацію по підбору квартири ми можемо провести в нашому комфортному офісі або супроводити вас на об'єкт для більш детального вивчення нерухомості. Тільки ви вирішуєте, в якому форматі буде проходити зустріч.

Вибравши декілька відповідних варіантів, для остаточного рішення вам обов'язково знадобиться побачити: яким буде ваше майбутнє житло і що можна реалізувати на придбаних квадратних метрах.

Для цього ми зможемо створити унікальні планувальні рішення по кожній обраній квартирі, де буде раціонально використана вся площа приміщень і відведено достатньо місця для відокремленого відпочинку, зустрічей з друзями і зберігання. На підставі отриманих проектів, ви виберете найкращий варіант квартири і переконайтеся, що це набагато вигідніше, ніж вкладати кошти в житло з прихованими дефектами або низьким потенціалом.

Зателефонуйте нам, і ми призначимо зручну дату для консультації - почніть будувати своє майбутнє життя без помилок і розчарувань!

 


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ