Перепланування заміського будинку

Перепланування будинку - це складний процес, що потребує особливої уваги. Роботи з перепланування дозволяють привести приміщення у відповідність до сучасних вимог і найчастіше є необхідністю, коли мова йде про старі будинки.
Ми розробляємо проекти перепланування і реконструкції заміських будинків, які перетворюють типові обстановки в затишні простори, де кожен з них детально відповідає вимогам господарів житла.
Але важливо розрізняти поняття «перепланування» та «реконструкція». У першому випадку - це стандартні роботи по переміщенню перегородок і зміни базових конфігурацій будови. У другому - повне перетворення будинку, перенесення комунікацій, роботи з покрівлею, додатковими прибудовами і зовнішніми стінами.
По суті, після перепланування, вигляд вашого будинку залишиться колишнім, а внутрішнє оформлення стане функціональним і сучасним. Реконструкція принесе більш глобальні нововведення, практично видозмінивши будинок і зробивши його не схожим на початковий варіант.

   Особливості перепланування будинку

Наша основна мета - повернення цінності кожному квадратному сантиметру площі вашого будинку. Саме тому ми завжди ретельно вивчаємо будову об'єкта, виявляючи ділянки, які нераціонально використовуються.
Друге завдання - зробити будинок максимально комфортним для його мешканців. Це можна досягти тільки після обговорення всіх деталей з замовником, знайомства з його перевагами і ритмом життя. Тільки після докладного аналізу ми складаємо план перепланування, який перетворює будинок, надаючи йому нового змісту.

Основні роботи по переплануванню:
 •    демонтаж і зведення перегородок;
 •    перенесення дверних і віконних отворів;
 •    розширення або звуження вікон.

З законодавчими нормами і правилами перепланування ви можете ознайомитися тут.

   Особливості реконструкції будинку

Вирішуючи провести реконструкцію, важливо розуміти, що глобальні зміни конфігурації будинку необхідно попередньо затвердити, а також отримати дозвіл на проведення робіт.
Одна з характерних рис реконструкції - це прибудова нового приміщення без зміни конструкції вже існуючого. Це може бути ще один будинок, мансарда, веранда або будь-яка будівля, що є продовженням вашого заміського будинку.
Основна робота при реконструкції будинку припадає на створення проекту. На цьому етапі важливо точно розрахувати всі зміни і створити повноцінний план, який буде враховувати всі навантаження і сполучення з новими елементами будівлі.
Наш конструктор ретельно опрацьовує кожну деталь, пропонуючи проект будинку, в якому комфортно і безпечно перебувати. У проектах ми прагнемо викликати у замовників нові відчуття при вигляді свого житла, подарувати їм комфорт і гармонію, якою наповнений відремонтований простір.

В роботи по реконструкції входить:
 •    зведення нового поверху;
 •    додавання нових комунікацій;
 •    ремонт несучих стін;
 •    зведення прибудов.

                       Ваш новий будинок

Щоб дізнатися всі подробиці про перепланування будинку, ви можете звернутися до наших фахівців, які детально розкажуть про процес змін і роботи, необхідні для перетворення саме вашого житла.
Неважливо, що ви затіяли: перепланування або реконструкцію - в будь-якому випадку ви отримаєте новий будинок, в якому кожен зможе відчувати себе комфортно.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ