Особливості ремонту заміського будинку

Будинок - це справжній організм, в якому кожна ланка відповідає за комфорт і безпеку власників. Саме тому важливо з особливою відповідальністю підходити до всіх етапів ремонту, від виконання проектних робіт, до реалізації намічених планів.

У Artichok Design ми пропонуємо послуги з ремонту заміського будинку під ключ, які передбачають повноцінне перетворення простору і створення нового, сучасного житла. Це окремий вид робіт, що несе в собі ряд особливостей і встановлює суворі вимоги до досвіду і знань фахівців, які проводять ремонт.

Обов'язковий етап - проектування

Ви не отримаєте бажаного результату, якщо «ідеальна картинка» вдома залишиться тільки у вашій уяві. Всі ідеї, плани і рішення повинні бути перенесені в чітку структуру, відредаговані відповідно до технічних можливостей дому та підведені до того результату, який повноцінно відображає всі ваші побажання.

Залежно від планованих робіт, існує три варіанти проектування:

 • архітектурний проект - використовується при будівництві або переплануванні, коли будинок вимагає розширення кімнат, додавання нових поверхів і прибудов;
 • інженерний проект - враховує розташування всіх комунікацій, які забезпечують життєдіяльність будинку;
 • дизайн-проект - відображає всі задуми дизайнера, уточнює розташування, колір і фактуру предметів, дозволяє наочно продемонструвати майбутню обстановку в житло.

Ідеальний проект від Artichok Design - це опрацювання кожної деталі, увага до дрібниць і узгодження всіх рішень з замовниками, до повного взаєморозуміння і прийняття результату.

Договір - гарантія дотримання термінів

Договір - основний документ і ваша гарантія того, що всі роботи по ремонту будуть виконані якісно і в строк. Договір уточнює всі деталі співпраці з Artichok Design, вказує терміни і вартість послуг. Підписавши його, ви можете бути впевнені в тому, що ми закінчимо ремонт в будинку вчасно, а ціна не буде підвищена в процесі.

Договір на ремонт будинку «під ключ» дарує вам дві вагомі переваги. По-перше, ви отримуєте документацію по проекту, складену професійними фахівцями. По-друге, реалізуєте саме такий ремонт, про який давно мріяли, без компромісів і клопоту.

Відмінні риси ремонту будинку «під ключ»

Ремонт будинку «під ключ» передбачає виконання комплексу робіт, необхідних для перетворення житла. Основні роботи:

 • складання проектів, необхідних для перепланування, розміщення комунікацій і проведення оздоблювальних робіт;
 • візуалізація дизайн-проекту з уточненням розташування меблів і предметів декору, а також демонстрацією фактур, матеріалів і відтінків обробки;
 • реалізація планів, затверджених в проектах;
 • залучення підрядників, кожен з яких займається окремою ланкою ремонту;
 • комплектація, вибір і покупка меблів, оздоблювальних матеріалів, декору і всього, що передбачено проектами;
 • контроль підрядників і авторський нагляд за виконанням етапів робіт;
 • вирішення нагальних питань, що виникають під час ремонту.

Ми беремо на себе все, що потрібно для реалізації проектів. Залучаємо професійних фахівців і особисто усуваємо будь-які проблеми, що виникають в процесі.

Кошторис реалізації ремонту будинку «під ключ»

Скільки ж коштує ремонт мрії? Це залежить від того, що було затверджено в проектах, складених для ремонту. Кошторис складається на етапі підписання договору, в ньому прораховуються всі види робіт, необхідних для реалізації встановленого плану.

Терміни виконання ремонтних робіт

Встановлення термінів - важливий момент співпраці як для замовників, так і для фахівців Artichok Design. Ми відповідально ставимося до прорахунків тривалості ремонтних робіт, яка залежить від багатьох факторів. Основні з них:

 • ремонт у вторинному житлі або в тільки що побудованому будинку (терміни ремонту на вторинному житлі оцінює виконроб після огляду об'єкту і ретельної експертизи);
 • наявність проектів, необхідних для проведення робіт;
 • проведення комплектації (вибір матеріалів і їх закупівля);
 • своєчасність фінансування кожного етапу роботи над проектом;
 • кількість підрядників, які беруть участь в ремонті;
 • швидкість прийняття рішень замовником.

При цьому строки не завжди залежать від площі будинку. Більш важливим критерієм є деталізація: це простий проект або, навпаки, ремонт зі складними рішеннями і наповненням.

Ремонт будинку «під ключ» в Artichok Design

Хочете дізнатися про процедуру проведення ремонту докладніше? Зателефонуйте нам: +380 097 437 1227.

Ми обговоримо деталі, допоможемо з вибором концепції і разом створимо простір для комфортного та щасливого життя.


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ