Анімація

Стандартні і зрозумілі оку ескізи інтер'єру - це відмінна можливість побачити загальний план майбутнього приміщення. Але що, якщо цього недостатньо? Адже крім перегляду картинки хочеться відчути інтер'єр, оцінити його сильні і слабкі сторони, скористатися максимумом можливостей для досягнення ідеального результату. Тоді на допомогу приходить відеопроект - анімація інтер'єру, яка переверне ваше уявлення про візуалізацію дизайну.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки сучасні і максимально корисні рішення, одним з яких є анімація. Завдяки цій послузі ви на власні очі побачите проект зсередини, прогуляєтеся по кімнатах, оціните рівень освітлення і все це ще до початку ремонтних робіт.

За допомогою анімації ви зможете вийти за рамки стандартів повсякденності і побачити інтер'єр свого нового житла ще до того, як він буде реалізований.

Особливості анімації інтер'єру

Відеопроект інтер'єру - це нова послуга, яка вже встигла зарекомендувати себе як один з найефективніших способів візуалізації дизайну. Адже на відміну від плоскої ілюстрації, анімований проект інтер'єру дозволить побачити і полюбити свій будинок ще в віртуальному вигляді, подарувавши вам масу можливостей:

  • прогулянка по новому житлу - ви зможете пройтися по всіх приміщеннях, побачивши планувальне рішення і функціональне зонування в реальному обсязі;
  • оцінка рівня освітленості - ви побачите, як кімнати заповнюються природним світлом і наскільки функціональними є штучні світильники або групи точкового освітлення;
  • максимально реальне відображення деталей - анімація дозволяє простежити всі нюанси і комбінації (текстура, відтінок, форма та ін.) різних елементів інтер'єру, визначивши для себе найкраще поєднання.

Анімація проекту наочно продемонструє, як поєднання різних стилів в елементах меблювання і освітлення створюють атмосферу домашнього комфорту і, в той же час, динамічного способу життя власника. А майстерно продуманий дизайн, в якому враховано рівень природного освітлення, дозволяє підкреслити глибокі і насичені відтінки, акуратно виділивши більш світлі і легкі фарби.

Як отримати анімацію інтер'єру?

Ми готові створити анімацію до будь-якого проекту дизайну інтер'єру, для того щоб скористатися новою послугою, достатньо:

  • подзвонити і відвідати дизайн студію Artichok Design;
  • укласти договір на створення проекту;
  • визначити приміщення для створення анімації.

 

Чекаємо Вас в нашому офісі за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Або телефонуйте нам прямо зараз:

(044) 451 85 46,

(097) 437 12 27

Замовте анімацію проекту для власного інтер'єру, дозволивши собі прогулятися по новому житлу вже сьогодні!


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ