Візуалізація проекту - ваша можливість заглянути в майбутнє

Робота дизайнера - це не тільки розробка концепції і складання проектів. Перш за все - це спілкування з замовником, здатність зрозуміти його приховані бажання, виправдати очікування, максимально точно висловивши їх в новому дизайні інтер'єру.

В процесі обговорення концепції оновленого житла з'являється безліч ідей і спонтанних рішень, а скласти картинку воєдино дозволяє якісна візуалізація, де опрацьовані всі особливості інтер'єру.

Ми пропонуємо послугу візуалізації проекту з докладним відображенням найдрібніших деталей. Увага до дрібниць допомагає уникати помилок при ремонтно-будівельних роботах на етапі реалізації, дарує повноту відчуттів від побаченого, і дозволяє відчути атмосферу майбутнього інтер'єру.

Переваги 3D-візуалізації

Візуалізація - це реалістичне тривимірне зображення дизайн-проекту, розробленого нашими фахівцями.

Завдяки значній схожості 3D-картинки з реальним фото, візуалізація несе в собі ряд переваг.

Оцінка концепції: Ви можете побачити проект ще до початку його реалізації, оцінити раціонально підібрані форми і пропорції, виявити і внести коригування на етапі складання ескізів.

Зіставлення: Візуалізація наочно демонструє співвідношення габаритів приміщення з меблями, світильниками і предметами декору.

Колірні поєднання: Тільки тривимірне зображення здатне максимально точно донести передачу кольору і сполучуваність відтінків.

Фактурні сполучення: Ви побачите, як одна фактура підкреслює іншу, те, що неможливо описати словами. Це подарує відчуття присутності для ще більш реалістичної передачі.

3D-візуалізацію інтер'єру, виконану нашими фахівцями, з першого погляду неможливо відрізнити від фотографії, оскільки зображення максимально наближене до майбутньої реальності.

Особливості створення 3D-візуалізації

Залежно від ваших уподобань, ми готові виконати ескіз вручну або створити 3D-проект. Ручна графіка - це художня подача ескізного проекту. Але для того щоб повною мірою передати особливості проекту, продемонструвати важливі деталі, необхідні для максимально точної оцінки, ми рекомендуємо скористатися 3D-графікою.

Етапи реалізації 3D-проекту

  • Перший крок - це відображення властивостей простору за кресленнями в додатку 3D. Спеціаліст створює віртуальне приміщення з правильною геометрією, планувальними особливостями, віконними і дверними отворами, налаштовує освітлення.                               

Це дуже важливий етап, на якому необхідно скопіювати кожну деталь простору, відобразив її в допустимому масштабі.

  • Другий крок - це наповнення. Віртуальне приміщення доповнюється меблями та оздоблювальними матеріалами, все поверхні набувають потрібного кольору і фактури. Для ще більшої реалістичності, на «картинку» накладаються матеріали, відображення в дзеркалах і на глянці. Завдяки технічним можливостям програми, фахівець створює «живий інтер'єр» при денному освітленні.

Цей етап можливий тільки після затвердження схеми розміщення меблів і світильників, вибору плитки, шпалер та інших оздоблювальних матеріалів, схвалення колекцій, які будуть використані в інтер'єрі.

Задача Artichok Design– бути ближче до клієнтів. Ми використовуємо комп'ютерну візуалізацію, оскільки своєю оригінальністю, наочністю і максимальною реалістичністю, вона допомагає нашим замовникам говорити «на одній мові» з дизайнером, бачити всі плюси і мінуси обраного рішення.

Приклади робіт

Пропонуємо ознайомитися з прикладами наших проектів візуалізації для приватних і комерційних приміщень, порівнявши їх з фотографіями вже реалізованих інтер'єрів.

  • «Dot 53» – київський ресторан в поєднанні стилів Loft і Fusion. Це візуалізація проекту, яка дозволила продемонструвати основну концепцію майбутнього приміщення. А тут ви знайдете фото вже готового дизайну інтер'єру.
  • «Єднання реальностей» – розкішна чотирикімнатна квартира в центрі Києва. Ми розробили детальну візуалізацію для кожної кімнати квартири, що допомогло нам реалізувати проект, який повністю виправдав очікування замовників. Фото готового дизайну інтер'єру можна подивитися тут.
  • «М'ясна Гільдія і Gremio de la carne» – магазин нового формату. Черговий проект з візуалізацією для компанії «М'ясна гільдія» і фото готового приміщення, в якому гармонійно поєднані функціональність, естетичність і фірмовий стиль компанії.

Кому корисна послуга 3D-візуалізації

Ми рекомендуємо створювати 3D-проект інтер'єру всім, хто звертається до нас за розробкою унікальної концепції і реалізації. Тривимірна графіка дозволяє повністю зануритися в атмосферу майбутнього будинку, дізнатися про нього все те, що приховано в «сухих» назвах і плоских кресленнях.

Якщо ж ви хочете самостійно зайнятися оформленням квартири, 3D-проект допоможе перенести ідеї з уяви в реальну картинку, оцінити всі плюси і мінуси інтер'єрних рішень, внести корективи ще до початку ремонту. У той час, як зміни плану уже в процесі ремонтних робіт не принесуть прогнозованого результату, що спричинить ряд додаткових витрат, як у часі, так і фінансових.

Адже візуалізація – це реальність, яка може бути грамотно відтворена тільки професійними дизайнерами, які враховують всі особливості і наносять їх на робочі креслення, використовуючи ті матеріали, які максимально відповідатимуть за зовнішнім виглядом проектованій концепції. З нашою допомогою ви отримаєте правильний, очікуваний результат реалізації дизайн-проекту, який буде повністю відображати ваші ідеї і плани.

3D-проект інтер'єру - це віртуальні «двері» в ваше реальне, наповнене комфортом і гармонією майбутнє, яке настане зовсім скоро за допомогою фахівців студії Artichok Design.

З фото реалізованих проектів ви можете ознайомитися тут.

Для отримання додаткової консультації, зателефонуйте нам по телефону:

(044) 451 85 46,

(097) 437 12 27.

Або приїжджайте особисто за адресою: м Київ, вул. Казимира Малевича, 48.

Давайте не тільки мріяти, а й реалізовувати ідеї разом!

 


ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ